Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny Węgla W 2018 Roku.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, proszę wpisać w "uwagach dla sprzedawcy", że prosi Pani o worki jutowe. Mamy obecnie, chwilową możliwość pakowania w worki jutowe/sizalowe, wiąże się to jednak z dopłatą 20 zł do tony. Proszę o taką kwotę (pomnożoną przez ilość ton) zwiększyć wartość wpłaty przelewem, a w przypadku płatności przy odbiorze, odpowiednia wartość będzie również doliczona do zapłaty za otrzymany opał. Pozdrawiam :)

 

Taka odpowiedź dostałem od firmy Bartex

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie a jak u was z cenami i zakupami w tym roku? Ostatnio z ciekawości pojechałem na składy zobaczyć jak ceny wyglądają i się załamałem, połowa Maja a ceny takie jak w Lutym. Marcel średnio 870, Chwałowice tak samo, Piast i Sobieski po 860, Jankowice 860. W zeszłym roku na koniec Lipca płaciłem 740 za Marcela, a juz wtedy był po kilku podwyżkach. Nie wiem, czy kupowac teraz, czy żyć nadzieją na jakieś obniżki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądając się ruchom cenowym a szczególnie obserwując stronę Bartex postanowiłem dłużej nie czekać. Dzisiaj kupiłem skarbka workowanego z Piekar po 980 zł. Suchością nie grzeszy. Będę nim palił pierwszy raz zobaczymy czy mi podpasuje. 

Ta na marginesie.  

Bartex golda w kwietniu cenił po 920 w maju po 940 teraz po 980. Podejrzewam ze na cenę maja wpływ ceny paliwa.  Koszt spedycji wliczają w cenę węgla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

od 2 miesiecy sledze ceny wegla na skladach w bytomiu, zeszlego lata kupilem pakowany ekogroszek noname za 680 teraz 800 czeski kupiony rok temu w workach po 550 teraz w bytomiu brak, zakaz palenia weglem brunatnym, i teraz zonk, co kupic

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to co brałem pare tygodni temu jest już o 50zl droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

sklad w bytomiu
ekogroszek noname bylo 800 jest juz od dzis 830

pozdrawiam

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajęczno - woj. łódzkie

Boberek (kostka) - 960 zł

Ziemowit (kostka) - 850 zł

Piast (kostka) - 900 zł ( wygląda bardzo nieciekawie, kruchy i matowy)

Staszic (orzech I) 910 zł - ten wygląda najlepiej, jest płukany, równy i bez miału.

Nie wiem tylko który będzie najlepszy do górniaka. Boję się że że orzech może mi się podwieszać w palenisku. Poprzedni sezon (mój pierwszy) opalałem kostką z Makoszowy i byłem bardzo zadowolony. Niestety kopalnię zamknęli i d**a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PunkRock1986 napisał:

Pajęczno - woj. łódzkie

Boberek (kostka) - 960 zł

Ziemowit (kostka) - 850 zł

Piast (kostka) - 900 zł ( wygląda bardzo nieciekawie, kruchy i matowy)

Staszic (orzech I) 910 zł - ten wygląda najlepiej, jest płukany, równy i bez miału.

Nie wiem tylko który będzie najlepszy do górniaka. Boję się że że orzech może mi się podwieszać w palenisku. Poprzedni sezon (mój pierwszy) opalałem kostką z Makoszowy i byłem bardzo zadowolony. Niestety kopalnię zamknęli i d**a

Ja paliłem ruskim orzechem, do górnika super. Popiół to praktycznie pył, kocioł czyściłem co dwa tygodnie, sadzy  bardzo mało.Płaciłem na jesieni 730 zł, teraz jest po 790 zł.

worek_orzech_drobny (1).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witek1234
W dniu 5.06.2018 o 11:00, PunkRock1986 napisał:

Pajęczno - woj. łódzkie

Boberek (kostka) - 960 zł

Ziemowit (kostka) - 850 zł

Piast (kostka) - 900 zł ( wygląda bardzo nieciekawie, kruchy i matowy)

Staszic (orzech I) 910 zł - ten wygląda najlepiej, jest płukany, równy i bez miału.

Nie wiem tylko który będzie najlepszy do górniaka. Boję się że że orzech może mi się podwieszać w palenisku. Poprzedni sezon (mój pierwszy) opalałem kostką z Makoszowy i byłem bardzo zadowolony. Niestety kopalnię zamknęli i d**a

Palilem Staszicem orzech II kilka sezonów i spala się bardzo dobrze. Paląc od góry nie ma problemu z zawieszaniem. Sprawdzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super. Dziś wjeżdżają do mnie 3 tony orzecha. Czeka jeszcze bo ma pojawić się Wujek kostka. Jak będzie dobra cena to 2 tony tego Wujka wezmę jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.