Skocz do zawartości
slawul

Seko Maxx Pelet Le

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post na tym forum i od razu pytam czy ktoś z forumowiczów użytkuje ten kocioł?
Noszę się z zamiarem przejścia z systemu opalania miałem na pellet i szukam odpowiedniego kotła który spełniał by moje wymagania.
Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie prosiłbym o informację.
Dużo jeszcze mam czasu czerwiec-lipiec planuję wymianę, co do wyboru SEKO nie jest decyzją ostateczną może innej firmy, ale przeszukując forum nie znalazłem żadnych informacji o tym kotle.

Dziękuję za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje wymagania to czysto, ciepło i milusio. A na poważnie to pytam o ten kocioł gdyż na stronie SEKO to o nim niewiele żeby nie powiedzieć prawie nic.

Napisali że od 12 do 38 kW dla mnie przy powierzchni grzewczej około 120 m2 to myślę że 12 kW wystarczy zależy od tego jakie ma parametry ten kocioł.

Na początku napisałem że dużo jeszcze mam czasu, ale wolę za w czasu dokonać wyboru, a padło na SEKO bo ma palnik kipi i nieduże wymiary, no i to że mam 20 km. do producenta i powiem jedno że jestem umówiony z ich przedstawicielem na sobotę. Brałem jeszcze pod uwagę BIAWAR i MPM, ale chciałbym dokonać  takiego wyboru żeby potem nie żałować.

Dziękuje za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już dalej nie szukaj Twój wybór jest jak najbardziej trafny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez misiekx23
      komunikat o uszkodzonym wentylatorze po którego wyświetleniu wyłączany jest kocioł. Po chwili po ponownym włączeniu wszystko działa.. O co chodzi,....? czy to może termik bo mam problem z temp. zadaną. POMOCY...
    • Przez misiekx23
      Minimalna temperatura kotła to 65 stopni, a jaką ustawić maksymalną...?
    • Przez RCpilot
      Witam użytkowników kotłów Bawaria K5. Od wrzesnia jestem użytkownikiem bawaria K5 18KW na groszek. wszystko działa poprawnie ,tyko zużycie wegla jest moim zdaniem za duże.
      W ciągu miesiąca .spaliłem  900kg  Jaret Plus . Płomien niby poprawny, popiół cieżki z takimi gruzełkami  ok 1 cm .Pale w trybie FuzzyLogic  .
      Prosze o rady i opinie doswiadczonych palaczy  czy tak ma byc, czy może zmienic regulacje ,ale nie wiem jak .W kotle zasypowym spalałem max 3,5tony Piasta paląc  ok 8 godz dziennie
      ale bez grzania CWU. Ogrzewam budynek 9/9 120m czesciowo ocieplony  okna Euro drewniane.Pozdrawiam i prosze o porady .
    • Przez misiekx23
      posiadam dom około 180 m i piec seko MAXX25kW. Potrzebuję pomocy w ustawieniach. temperatura zadana 65 stopni a na piecu tylko 42. jak ustawić ten sterownik.? ecomax850r2-x Pomocy
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.