Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro Komfort Eko 12 Kw - Gdzie Kupić?


Maciek92

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, potrzebna pomoc! W rodzinie strzelił kocioł, akurat teraz, gdy jest taki szał w Defro jeśli chodzi o czas oczekiwania (do 8 tygodni). Czy komuś może rzucił się w oko w jakimś okolicznym sklepie stojący na palecie Komfort Eko 12 kW (może być PZ, może być zwykły)? Strona zasobnika bez różnicy, rozchodzi się o sam model.

 

Tak, wiem, są lepsze, są inne i wybór jest potężny, ale szwagier uparł się akurat na ten model i próbuję mu go wyciągnąć z pod ziemi.

 

Cena nie gra roli (oczywiście bez przesady, bo jeden ze sklepów zaproponował mi go od ręki za kwotę 2k PLN wyższą od rynkowej; nazwę pozwolę sobie przemilczeć), lokalizacja również.

 

Na zamówienie odpada, bo realizacja zajmie zbyt długo i dzieciaki chłopakowi pomarzną :-))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** - Pan Paweł z Defro, zajmuje się obsługą tego co wraca od dystrybutorów z wystawek, ma na podorędziu wiele różnych kotłów, ceny do 40 % niższe od katalogowych z gwarancją i dostawą gratis, sam skorzystałem i polecam, można się dogadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Pawłem mam kontakt od jakiegoś czasu; czasami coś tam handlujemy, gdy trafi mi się klient, któremu się nie przelewa i trzeba rwać z ceny ile wlezie. Ostatnio jak gadaliśmy to miał głównie modele powyżej 15 kW, ale przedzwonię - może coś się zmieniło. Dzięki! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.