Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Pozbyć Się Kretów Na Działce?


palacz66

Rekomendowane odpowiedzi

Takie odstraszacze nic nie dają oprócz denerwowania sąsiadów, mój sąsiad miał coś takiego piszczało to w nocy takim cichym piskliwym dźwiękiem a krety nadal były. Normalnie można szału dostać.  Piszczało to nieprzerwanie coś w rodzaju piiiiiiiiiiiiii całą noc w lato zapomnij, że otworzysz okno. Kamień rozwiązał sytuację od tamtej pory dał sobie spokój, chyba zrozumiał aluzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, miki1212 napisał:

. Normalnie można szału dostać.  Piszczało to nieprzerwanie coś w rodzaju piiiiiiiiiiiii

Chyba mówisz o modelu zasilanym z sieci; mojego po deszczu nie było słychać dlatego go wyjąłem i wysuszyłem. Gdy odstraszacza nie było w ziemi za 2 dni krety wróciły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa czyli podobny lub ten sam. U 1 sąsiada faktycznie jest pisk (może inny model), ja i 2 sąsiad nic nie słyszymy od swoich (szczególnie po zalaniu). Działki mamy 500m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Przed zalaniem wodą może lepiej niech parę dni popiszczy na wszelki wypadek. Wody wystarczy odrobina. Można się zastanawiać nad takim na zwykłe baterie i zakopać go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie te tabletki użyłeś??

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok umknęło. Spogladne jeszcze raz dokładniej.

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.