Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzedam Bufor 1000L + 40Mb Wężownicy Cwu (Cu Fi 18 )


damdam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Cena 3000 PLN

 

Wężownica super wydajna jeśli na górze bufora jest 45*C a na środku 30*C to jest to sygnał że jeszcze jedna- dwie kąpiele i trzeba ładować bufor

 

Rozmieszczenie króćców jak na zdjęciach, zdjęcia na palecie to zdjęcia jak bufor był nowy, zdjęcie ocieplonego bufora jest przed chwilą wykonane. Ocieplenie czyli około 25cm wełny (2 warstwy: 15+10)  + pianka w srebrnej folii w cenie bufora.

 

Bufor zabezpieczony od wewnątrz antykorozyjnie.

 

W tym momencie bufor jest podłączony i pracuje zatem można go zobaczyć w akcji :)

 

Zapraszam do kontaktu

 

post-35032-0-76853000-1489652858_thumb.jpgpost-35032-0-97614400-1489652876_thumb.jpgpost-35032-0-92818800-1489652898_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem realnie zainteresowany tym bufor em. Możesz podać mi jego wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję wymiary oraz więcej szczegółów z umowy:

  • Zbiornik owalny ze stali St3s #3mm o pojemności 1000 l
  • Wężownica miedziana do cwu  o długości 25mb
  • Wężownica solarna o długości 15mb
  • Lej kawitacyjny
  • Grzałka elektryczna o mocy 4kW
  • Króćce przyłączeniowe
Zbiornik wykonany z walcowanej blachy St3 3mm  wysokość zbiornika ok. 210cm i średnicy 79cm u góry z odkręcanym wiekiem.

Wewnątrz zbiornika znajduje się wężownica solarna i grzałka elektryczna nad którą będzie umieszczony lej kawitacyjnt z  blachy 1,5mm a wokół niego znajdowała się będzie wężownica cwu.

Zbiornik wyposażony zostanie we wszystkie niezbędne króćce i tuleje czujników temp.

Max ciśnienie w zbiorniku to 3bar, ciśnienie robocze 1,5bar, max ciśnienie w wężownicach 6bar

 

Tylko później ta wężownica solarna została połączona z cwu, grzałka  elektryczna o mocy 4kW nie była używana, kabel nawet nie ma do tej pory podłączonej wtyczki :)

 

Te wymiary 210cm wysokość i średnica 79cm są podane dla gołego zbiornika, u mnie, po ociepleniu zajmuje tak około 120-130 cm średnicy

 

Zachęcam "ciepło" osoby zainteresowane kupnem również kotła w cenie 1400 pln , w pakiecie (bufor + kocioł) przewiduję dodatkowe gratisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki kocioł i gdzie (skąd jesteś) ?

Już doczytałem Grodzisk Mazowiecki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakiś kontakt na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.