Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Sterownika W Cichewicz Futura Econo 25


pabloooexe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się poradzić odnośnie wymiany sterownika rk 2006, ponieważ zaczyna mi "wariować" - nie trzyma zadanych ustawień. Może podpowiecie mi czy podmienię na coś innego niż fabryczny sterownik (w sklepie namawiają aby wymienić na oryginalny). Zależy mi na obsłudze min. 3 pomp lub 4 z cyrkulacją oraz sterowanie zaworem mieszającym 4d. W domu mam założone zawory termo. na grzejnikach+ sterownik pokojowy do grzejników + podłogówki, piec futura econo 25 z palnikiem pierwszej generacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na ten sterownik

Dyskusja o nim toczy się tutaj i znajdziesz też tam pomoc w konfiguracji i ewentualnych kłopotach.

Użytkuję ten sterownik i prostota jego obsługi po prostu jest jak miód na duszę :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź, sterownik bardzo ciekawy i z tego co zauważyłem cieszy się dużym zainteresowaniem na portalach aukcyjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz też sterownik od ES  bruli   https://esterownik.pl/nasze-produkty/bruli-v35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze internetowy SPPv2

* obsługa do 5pomp

* obsługa sterownika zaworu mieszającego

* czujnik wewnętrzny, czujnik zewnętrzny, czujnik zaworu, czujnik spalin w zestawie

* po podłączeniu do routera rejestrujesz urządzenie na portalu www.ekotlownia.pl (możesz wejść i zobaczyć parę przykładowych - szukaj niebieskich znaczników, to modele sppv2 na różnych kotłach)

SPPv2.jpg

opcje dodatkowe:

* rozbudowa do 4sztuk paneli domowych PPXv2 z pełnym dostępem do urządzenia głównego

* rozbudowa o fabryczny "ciepłomierz"

 

wsparcie:

* producent prowadzi własne forum z wątkami tematycznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.