Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, awseba napisał:

Timela ma dostęp wygląda jak by działał bf838961c41ce3b532d2c18024e16241.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Konwertera timela nie znam  .

Czy jeśli wyślesz do nie go pinga to odpowiada ?

Nie napisałeś czy masz internet ma routerze do którego podłączony jest ten konwertor

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carlozmieniłem grafikę i napis SPALINY.

Zmieniłem też wyświetlanie stanu zasobnika. Dla starszych wersji sterownika działa "po staremu", dla nowszych (gdzie obsługa zasypu jest na sterowniku) wyświetla się stan ze sterownika. W nowszych wpisywanie stanu na stronie zapisuje stan do bazy ale nie wyświetla tego. Z poziomu strony chyba nie da się zapisać stanu do sterownika. W aplikacji mobilnej Timela nie ma tej możliwości.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wojszym2244 napisał:

@carlozmieniłem grafikę i napis SPALINY.

Zmieniłem też wyświetlanie stanu zasobnika. Dla starszych wersji sterownika działa "po staremu", dla nowszych (gdzie obsługa zasypu jest na sterowniku) wyświetla się stan ze sterownika. W nowszych wpisywanie stanu na stronie zapisuje stan do bazy ale nie wyświetla tego. Z poziomu strony chyba nie da się zapisać stanu do sterownika. W aplikacji mobilnej Timela nie ma tej możliwości.

teraz to jest podwójny napis "spaliny"

Zrzut ekranu 2019-01-26 o 18.01.13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomaga. Przeglądarka Chrome system macOS, zaś na "safari" jest ok.

Edytowane przez dormario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu poczytaj jak oświerza się stronę na macos: https://apple.stackexchange.com/questions/335754/change-keyboard-shortcut-for-hard-refresh-in-google-chrome-for-macos

Force Reload This Page with the default keyboard shortcut set to: Shift + Command + r

 

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hodzi mi o wpisanie w aplkacje  serwera 91.185.185.41  na starej aplikacji   to dziala ale na nowej nie moge sie polaczyc chce sie upewnic czy u mnie cos nie ta czy  nei bedzie dzialac to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa na 1.30 i 2.19B w sterowniku.

Poprawiłem wysyłanie powiadomień o rezerwie. Dla 2.19 pod uwagę brany jest stan zasobnika ze sterownika.

Pozostało jeszcze do zrobienia reset powiadomień po dodaniu zasypu na sterowniku. Obecnie trzeba coś wpisać w obsłudze na stronie bo inaczej nie zostaną wysłane powiadomiena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wplacone. Napiszcie na jaka strone sie teraz logowac bo od czasu blokady poprzedniego hostingu nie korzystalem.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie mi co musiałbym zrobić żeby pokazywało mi w sterowniku ile mam towaru w podajniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.