Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sas Solid Ze Sterownikiem Multifun


robinet

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecane fota tryb palenia.

Temperatura spalin przy wyciągniętej kasecie z turbulatorami dochodzi do 190stC przy spokojnym spalaniu.2bc203ffcb87859ce73a46bbe58b8d2f.jpg38f327769529536be35e102d7b255fa7.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Super jestem pod wrażeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a z większym palnikiem ekogroszkowym?

Pytam bo to wentyl z czujnikiem Halla ale jego Moc pobierania to 70 W, a są wentyle np. 40 Watowe.

Tylko jest problem   soft w tym sterowniku pewnie jest  pod typowe wentyle 80W tak ma większość sterów, ale są też pod wentyle 40W ale  liczba  takich sterów jest znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w jednym z wątków ktoś pisał, że ma nowszy soft do multifun niż ten z lutego, nie mogę teraz znaleźć tego tematu i autora postu. Ktoś się orientuje jak z tym jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gwoli informacji, Solid doczekał się Ecodesign.

Swoją drogą ciekawe jestem na jakim sterze były badania.

 

https://powietrze.malopolska.pl/ekoprojekt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowanie ma jakiś błąd. Jak pisałem wcześniej obecnie palę pelletem na dwustanie. Z ciekawości odpaliłem na PID->węgiel brunatny. Musiałem zrobić korektę paliwa na max, czyli +50%. I dopóki moc była ograniczona do 90%, to jako tako działało, ale jak podniosłem moc na 100%, to zaczął wariować podajnik. Włączał się na kilkadziesiąt sekund, 2-3 sekundy przerwy i odnowa. Musiałem blokować go ręcznie. Po ponownym włączeniu potrafił podajnik pracować nonstop. Więc dałem sobie spokój z PIDem. Dzwoniąc do Recalartu w tej sprawie, ale tez z pomysłami, głuche echo. Zerowy kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam te oprogramowanie osoba która mi je przesłała z Recalarta powiedziała że to wersja testowa. Też po samym wgraniu coś PID miał problemy ale zresetowałem sterownik i jest ok. Teraz pracuje na PiD z Paliwem standard ciekawi mnie jeszcze tryb węgiel spiekalny będzie trzeba go przetestować. Oprócz tego pojawiły się  dodatkowe informacje na głównym ekranie takie jak temperatura powrotu i podajnika a także obroty wentylatora. W dalszym ciągu nie ma informacji o pojemność paliwa zbiorniku. Zauważyłem jedną rzecz że w PID podawanie jest dużo dłuższe niż w starym oprogramowaniu. Proszę innych o spostrzeżenia na nowym Sofcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kjuku

a którą wersję softu masz  ?

Zaawansowane -> Inne -> Regulator informacja (w pierwszej linijce jest info o wersji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wcześniej była w lutym, w niej jeszcze był PID Turbo i to jest oficjalnie dostępny soft. Później wyszła nieoficjalna wersja testowa z różnymi rodzajami opału, ale w niej nie było jeszcze dodatkowych informacji na ekranie. Ty masz od jednego z userow forum ostatnią.

Z tego co wiem nie każdemu tą najnowszą wersja działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi u nich już normą, że nie działa, tak jak jest normą, że nikt u nich nie odbierze telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś e-multifun nie działa cały dzień - a kontakt telefoniczny dziś również nie istnieje, to  ***. Zwłaszcza, że za dostęp premium się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało do nich dodzwonić - podobno zmieniają serwer i może nie działać przez cały weekend.

Jak nie mam dostępu do e-multifina to jakoś dziwnie się czuję... nie wiem czy to nie uzależnienie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.