Skocz do zawartości
Andrzej_M_

Tematy Związane Z Ochroną Powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Brak ci argumentow wiec wymyslasz jakies glupoty chlopskim rozumem. Socjalizm juz byl i upadl ten w ktorym zyjemy tez upadnie bo tez jest zadluzony.

Pewien fizyk powiedzial kiedys, ze tylko glupek robi zawsze w ten sam sposob a oczekuje innych efektow. I mial racje. Pozostawiam cie z refleksja nad tym stwierdzeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Panstan napisał:

Byłoby to możliwe jak najbardziej czyli uczciwe dorabianie się,,gdyby państwo zbierało mniej haraczy na ZUS,KRUS,akcyzę,Vat,drogowe,paliwowe,środowiskowe itp.

O tym też pisałem już dawno temu ale jakoś nikt tego nie przyswaja.

Podatki z zasady powinny być na coś czyli na drogi, na szkoły, na policje, na nauczycieli, na urzędy ale socjalizm kradnie, taka jego natura więc socjalizm czuje sie właścicielem wszystkiego dlatego płaci się podatki od wszystkiego nawet od rzeczy, których nie posiadasz i to nie raz nie dwa tylko wielokrotnie.

Dobry przykład to dziedziczenie, rodzice pracowali wybudowali dom, zapłacili podatek od materiałów od swojej pracy, potem od nieruchomości a jak chcą przekazać to dzieciom to znowu muszą zapłacić dlatego, że wszystko należy do państwa i państwo jako właściciel pobiera od ciebie czyli dzierżawcy podatek.

Perfidia socjalizmu polega na tym, że żywi się on tymi, których z założenia powinien chronić czyli biednymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, SONY23 napisał:

Naprawdę wierzysz, że ci co mają dużo, to wszyscy zawdzięczają to własnej, uczciwej, ciężkiej pracy ? Stawiam, że jak jest tak w 30% przypadków, to już sukces...  A państwo, czyli wybrana przez nas władza, nie musi wszystkiego regulować tylko przez zabieranie jednym, żeby dać innym. Jest jeszcze wiele innych instrumentów. Tylko, że rozdawanie kasy jest łatwiejsze, szybsze i łatwiej zdobyć poklask ( głosy)...

Ci co mają dużo to komuchy, wasi ulubieńcy zarobili na transformacji i co gorsza przenieśli te praktyki do nowego państwa po 89 roku, niestety tylko opcja zero a tak się nie stało. Jak to powiedział niedawno jeden profesor jak się władza podzieliła ze swoimi agentami wpływami...

Jak ja zarabiałem na swoją firmę (pamiętam tę wigilię w Danii minus 10 chyba było, 4 rano a ja po kolana w śniegu wielu z was spało sobie wtedy w ciepłym łóżeczku) widziałem też innych, którzy tak zarabiali na start więc nie wiem skąd akurat wiozłeś te 30% skąd te szacunki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi