Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka Moc Pieca Oepm? Czy Może Oe+?


Leniobec

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem dlaczego nie ma wersji OEPM 26 CZ V na naszym rynku?

tu  kupić można   https://kotly.com.pl/produkt-kociol-na-ekogroszek-ogniwo-eko-plus-m-cz-7-26-kw-4383.html?l=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum zawsze można zmienić :)

Leniobiec wprowadzając tu jakąś logikę, czy taki sprzedawca mając kotły kilku producentów wybiera do ogrzewania swojego domu kocioł najgorszy czy jego zdaniem najlepszy?

Mi wygląda tu czasem na to że niektórzy wchodzą na forum tylko po to żeby uzyskać tu jakieś błogosławieństwo innych że ten najtańszy jednak jest najlepszy :).

Zrozum to że nie uzyskasz tu jakiejś obiektywnej i sensownej porady bo każdy użytkownik jak i wspomniany sprzedawca chwali swoje, trzeba pamiętać że w większości przypadków jest to pierwszy kocioł każdego usera i on naprawdę nie wie jak może być przy wyborze innego kotła bo i skąd ma to wiedzieć. Jest przekonany że wybór jakiego dokonał jest najlepszy z najlepszych bo jak wspomniałem nie wie że może być inaczej.

Aha, każde forum jest takie samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda ja wybrałem daspell ale dzięki temu forum dowiedziałem się o innych lepszych kotłach np.Biawar choć trochę droższy ma autom.czyszczenie wymiennika i palnika...co jest w mojej ocenie istotne...

Lubię czytać to forum bo zawsze się czegoś dowiaduję. Jest tu dużo ludzi którzy mają różne doświadczenia jak i do czynienia z wieloma urządzeniami a jak je sprzedają lub montują to tym lepiej bo powinni wiedzieć więcej niż zwykły Kowalski o urządzeniu, a ze tu się wypowiadają to bardzo dobrze, jeśli to zrobią z głową nie na chalnie to zrobią dobra reklamę swoim produktom jeśli natomiast nie przebierają w słowach i obrzucaja się epitetami to tylko świadczy o ich poziomie i jakbym był szefem firmy to bym takiego wywalił na pysk....

Teraz dużo firm stawia na zaistnienie w Internecie ale są firmy w których tylko wyznaczeni pracownicy mogą się wypowiadać publicznie czyli oficjalnie reprezentują firmę na forach...

Ja np. będąc pracownikiem swojej firmy nie mam prawa napisać na FB czy innym Twitterze że moja firma jest super hippper i produkuje ekstra produktu ale tych trzeciej i szóstej generacji to nie bierzcie bo może to wam zaszkodzić....po prostu nie mam takiego prawa mimo tego że na niektórych aspektach się znam.....Ale jest ktoś wyznaczony i to on wie jak odpisać żeby wizerunek firmy nie ucierpiał bo marka to są pieniądze i pracuje się na nią latami a czasem , tak jak na to na miejsce z marką niektórych kotłów na naszym forum. Jak czytam niektóre wpisy jej pracownika to nie chce mieć z nimi nic wspólnego

 

:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje, sprzedaje ale tu jak wszędzie: co wolno wojewodzie....................................

Są już w sprzedaży kotły Ogniwo Eko PlusM o mocach 14 i 20kW, cena katalogowa dla obu mocy jest jednakowa 10080pln, zobaczymy na ile zjedzie jak kotły pójdą na "molochy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda ja wybrałem daspell ale dzięki temu forum dowiedziałem się o innych lepszych kotłach........................................

 

 

Zatem co jest nieprawdą z tego co napisałem Jacku?

Jest właśnie dokładnie jak napisałem, przeczytałeś kilka opinii na forum, jest to Twój pierwszy kocioł i nie wiesz jakby to wyglądało gdybyś wybrał inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje, sprzedaje ale tu jak wszędzie: co wolno wojewodzie....................................

Są już w sprzedaży kotły Ogniwo Eko PlusM o mocach 14 i 20kW, cena katalogowa dla obu mocy jest jednakowa 10080pln, zobaczymy na ile zjedzie jak kotły pójdą na "molochy"

tu np. 8819 zl  https://kotly.com.pl/produkty.html?filtr%5Bid_producent%5D=4&query2=&l=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...) Jest przekonany że wybór jakiego dokonał jest najlepszy z najlepszych bo jak wspomniałem nie wie że może być inaczej.

A choćby to powyżej, bo nie twierdzę że mój jest najlepszy

:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czytać to forum bo zawsze się czegoś dowiaduję. Jest tu dużo ludzi którzy mają różne doświadczenia jak i do czynienia z wieloma urządzeniami a jak je sprzedają lub montują to tym lepiej bo powinni wiedzieć więcej niż zwykły Kowalski o urządzeniu, a ze tu się wypowiadają to bardzo dobrze...

 

 

Ja także lubię czytać fora bo człowiek uczy się całe życie.

 

Zgadza się - ci, którzy sprzedają i montują wiedzą więcej, jeszcze więcej wiedzą ci, którzy serwisują takie kotły od lat i widzieli setki sztuk w działaniu w różnych budynkach.

 

Chyba dla każdego oczywistą sprawą jest, że lepiej sprzedawać niż serwisować bo jak to kiedyś mi ktoś powiedział "trzeba pracować dużo głową, żeby rękami nie trzeba się było napracować" dlatego mając doświadczenie sprzedaje się urządzenia trwałe i pracujące bezawaryjnie, żeby nie musieć latać potem po kraju ich serwisować.

 

Bywam także na innych forach np. zanim kupię samochód "doktoryzuję" się w temacie, żeby wiedzieć jaki wybrać model, silnik, zawieszenie itd. bo wiadomo, że są lepsze i gorsze - bardzo pomaga gdy ktoś znający temat doradza bo nie trzeba wtedy czytać tysięcy stron, żeby wyłuskać potrzebne informacje.

 

Ktoś już to zrobił i wie, może więc w skrócie podać same "wnioski", jeśli do tego zajmuje się sprowadzaniem aut zza granicy, może znaleźć na rynku odpowiedni egzemplarz, sprowadzić i sprzedać go mi w średniej cenie rynkowej ręcząc za niego, a jest na tym forum od lat i ma swą renomę to wg mnie jest to najlepsze rozwiązanie dla klienta i osobiście bez wahania korzystam z tej formy zakupu.

 

Podobnie podchodzę do swojej działalności biorąc na siebie odpowiedzialność za dobór marki, modelu kotła, mocy, palnika, sterownika itp., czasem muszę się sporo natłumaczyć i poprzekonywać do wyboru wersji, która wiem, że będzie dobrze pracować, żeby potem wszystko działało bez problemu a klient polecał mnie rodzinie i znajomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także lubię czytać fora bo człowiek uczy się całe życie.

 

Zgadza się - ci, którzy sprzedają i montują wiedzą więcej, jeszcze więcej wiedzą ci, którzy serwisują takie kotły od lat i widzieli setki sztuk w działaniu w różnych budynkach.

 

Chyba dla każdego oczywistą sprawą jest, że lepiej sprzedawać niż serwisować bo jak to kiedyś mi ktoś powiedział "trzeba pracować dużo głową, żeby rękami nie trzeba się było napracować" dlatego mając doświadczenie sprzedaje się urządzenia trwałe i pracujące bezawaryjnie, żeby nie musieć latać potem po kraju ich serwisować.

 

Bywam także na innych forach np. zanim kupię samochód "doktoryzuję" się w temacie, żeby wiedzieć jaki wybrać model, silnik, zawieszenie itd. bo wiadomo, że są lepsze i gorsze - bardzo pomaga gdy ktoś znający temat doradza bo nie trzeba wtedy czytać tysięcy stron, żeby wyłuskać potrzebne informacje.

 

Ktoś już to zrobił i wie, może więc w skrócie podać same "wnioski", jeśli do tego zajmuje się sprowadzaniem aut zza granicy, może znaleźć na rynku odpowiedni egzemplarz, sprowadzić i sprzedać go mi w średniej cenie rynkowej ręcząc za niego, a jest na tym forum od lat i ma swą renomę to wg mnie jest to najlepsze rozwiązanie dla klienta i osobiście bez wahania korzystam z tej formy zakupu.

 

Podobnie podchodzę do swojej działalności biorąc na siebie odpowiedzialność za dobór marki, modelu kotła, mocy, palnika, sterownika itp., czasem muszę się sporo natłumaczyć i poprzekonywać do wyboru wersji, która wiem, że będzie dobrze pracować, żeby potem wszystko działało bez problemu a klient polecał mnie rodzinie i znajomym.

 

Fajna laurka.

Sorry... samolaurka  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee tam. Znalazłem lepszą. https://zawijan.wordpress.com/

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.