Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Kupujecie Dobry Pellet?


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

No bez jaj, napisałem że popiołu jest tylko trochę więcej, nie tyle żeby wynosić go codziennie wiadrami :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie panowie, dla mnie popiół to argument przy ekogroszku. Przecież przy pelecie mówimy o różnicy dziesietnych procent.  Z lisciaka i pelletu mieszanego będzie więcej popiołu ale mówimy tu o 2-3 kg na tonie. 

Ten co mam teraz wg producenta ma mieć poniżej 0.9%, faktycznie wychodzi 0,5-0,6%. Wg Włochów najlepszy pellet to mieszanka iglaka z liściem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam sprawdzę, to napiszę i zaspokoję Twoją ciekawość:)

Pół wiadra przez 2 dni? Czym Ty palisz? Ja nawet na najgorszym testowanym syfie tyle nie miałem. Radzę skorygować ustawienia palnika

Edytowane przez Benton661
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zielony z tego. Zmniejszyłam ilość podawania o -12 A powietrze o +10. Co mogę jeszcze zrobić? Kupiłem wagę i wagę pelletu skorygowalem. Mialem wpis 2100 a zważyłem i zmieniłem na 1935.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nadal ilości popiołu są po prostu niemożliwe.  Obliczales kiedyś % popiołu? Zrób sobie próbę np. ze 100kg. Jaki masz pellet? Może jakiś słabo zbity, nie wiem, dziwne to co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bardziej o ilość popiołu nie wagę. Wg laboratorium 2% i nie jest to słabo. Kolega który też to kupił a pięć ma 7 rok i od bardzo wielu kupił stwierdził że to najgorszy pelet jaki miał, nawet od tych nie markowych A2. A ten niby A1. Kpina, że mnie pokusiło kupić coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się to cudo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trener40
Godzinę temu, ace2 napisał:

Tylko ja mam Mini Bio i nie wiem jakie u was są komory na popiół. 

Tak na marginesie :

Proponuję abyś sobie zrobił popielnik tak jak ja sobie zrobiłem. Wyjmuje go i wysypuje popiół,a resztki popiołu wyciągam odkurzaczem do kominka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Benton661 napisał:

Jak sam sprawdzę, to napiszę i zaspokoję Twoją ciekawość:)

Pół wiadra przez 2 dni? Czym Ty palisz? Ja nawet na najgorszym testowanym syfie tyle nie miałem. Radzę skorygować ustawienia palnika

Kostrzewa Mini Bio lux vg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Trener40 napisał:

Tak na marginesie :

Proponuję abyś sobie zrobił popielnik tak jak ja sobie zrobiłem. Wyjmuje go i wysypuje popiół,a resztki popiołu wyciągam odkurzaczem do kominka. 

Możesz pokazać ten popielnik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o nazwę towaru. Jak ma dina, to musi jakoś się nazywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz go zwrócić i poszukać czegoś normalnego? Pellet z dinem możesz reklamować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent mnie olał,  opisałem to. *** oszust.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie używać wulgaryzmów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba o tym pisać i nagłaśniać. Tacy artyści muszą zniknąć z rynku. Dzięki Tobie już wielu wie, jakiego towaru nie kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja paliłem Husarem co prawda na workach nic nie było napisane ale sprzedawca deklarowal, że to Husar. Palił się bez problemu ale popiół rzeczywiście dziwny jak "zagrzebałem" w nim szpachelką to tak jakby "grzebać" w piasku. Popiołu nie ważyłem ale z tony miałem około 8 może 10 litrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum I chciałbym zasięgnąć  opini. Jestem małym producentem pelletu. Sam posiadam piec na pellet. Mam jedną klientke która twierdzi że pellet który sprzedałem nie może nabic temperatury.POdzwonilem po innych klientach spytać się czy mają ten sam problem ,lecz mówią że pali im się bez problemu,I u mnie tak samo. Poprosiłem żeby zrobiła test podajnika Ale powiedziała że u niej nic się takie nie robi (posiada ona piec Lazar). Zabrałem od niej ten pellet I sprawdzilem u sb I pali się ok. Więc w czym problem może tkwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Canti napisał:

Witam jestem nowy na forum I chciałbym zasięgnąć  opini. Jestem małym producentem pelletu. Sam posiadam piec na pellet. Mam jedną klientke która twierdzi że pellet który sprzedałem nie może nabic temperatury.POdzwonilem po innych klientach spytać się czy mają ten sam problem ,lecz mówią że pali im się bez problemu,I u mnie tak samo. Poprosiłem żeby zrobiła test podajnika Ale powiedziała że u niej nic się takie nie robi (posiada ona piec Lazar). Zabrałem od niej ten pellet I sprawdzilem u sb I pali się ok. Więc w czym problem może tkwić?

W ustawieniach. Niech przeczyta instrukcję obsługi i zrobi ten test podajnika.

Po ile sprzedajesz swój towar kolego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.