Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

poszukuję osób na stanowisko Serwisanta, posiadającego doświadczenie w serwisie kotłów, urządzeń grzewczych, palników gazowych w firmach z branży przemysłowej.

Praca w oparciu o umowę o pracę w firmie z siedzibą w Bielsku-Białej.

Kwestia wynagrodzenia jest sprawą otwartą.

Poniżej przesyłam Państwu link do oferty pracy, zamieszczonej na stronie internetowej Globetek:

http://www.globetek.pl/oferty-pracy/techniczne/serwisant

W przypadku dodatkowych pytań i zainteresowania ofertą pracy proszę kontaktować się telefonicznie bądź drogą mailową.

Pozdrawiam,

Adrianna Pluta

Globetek Sp. z o.o.

tel. 515 170 604

adrianna.pluta@globetek.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie,

rekrutacja nadal trwa - w przypadku zainteresowania szczegółowymi informacjami dotyczącymi tego stanowiska pracy, proszę o kontakt: tel 515 170 604, adrianna.pluta@globetek.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez pio92
      Dzień Dobry,

Co prawda nie znalazłem na forum działu, gdzie można by zaoferować ofertę pracy, więc pozwolę sobie spróbować w tym dziale...

Tak więc szukam osoby / firmy, która byłaby zainteresowana wykonaniem instalacji wodno - kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania w starym domu jednorodzinnym w Niemczech.
      Wykonawca powinien zapewnić materiał.
      Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość lub post w tym temacie.

Jednocześnie jeżeli ktoś zna strony, gdzie ogłaszają się typowo hydraulicy / instalatorzy, to proszę dać znać.
      Pozdrawiam, Piotr
    • Przez zgk20
      Witam,
      planuje zamontować ogrzewanie na hali 200m2 wysoka na 5m,
      dodatkowo do niej 2 pomieszczenia o łącznej powierzchni ok. 30m2 wysokie na 2.5m. Hala murowana.
      Hala nie będzie grzana codziennie, parę razy w tygodniu potrzebuje ja nagrzać do temp. 20-22 stopni.
      Do wody będzie jakiś przepływowy ogrzewacz.
      Dostałam wycenę na dwa piece po 35kw - łącznie 70kw lub 35kw i 55kw - 90kw. 
      Wyliczono, że na halę potrzebuje 4 nagrzewnice. 

Aż tyle kw potrzebne jest na ogrzanie takiej hali?

• Przez jar87
      Witam wszystkich;)

Piszę z dośc nietypowym zapytanie, może ktoś to stosował, może nie:)

Posiadam piec na ekogroszek, 24 kW, nie mam PID, palę w proporcjach: 

Podawanie 5s
      Przerwa 108 s
      Nadmuch: 13 %

Wszystko ładnie sobie pracuje, ale jest ten moment, że piec dochodzi do podtrzymania. Tutaj jak wiadomo, musi odczekać swoje, temperatura spada itp, piec się załącza. Temperatura spada o ok. 10-13 stopni, piec dobija do zadanej, przechodzi w podtrzymanie itp itd.

Moje pytanie, a raczej przemyslenia są takie: Czy istnieje, czy ktoś tak robił, że w podtrzymaniu piec również pracuje ale na znacznie mniejszych obrotach? 

Mam np taką rozkminę, aby dać w podtrzymaniu, stały nadmuch 5 %, podawanie 1 s, przerwa w podawaniu minuta (najniższa wartość). Dzięki temu pewnie i podtrzymam temperaturę "urobię" delkatny kopczyk. 

Co o tym sądzicie? Ma to sens? 

Dodam, że sterownik mam ST-480n
    • Przez kafik
      Witam serdecznie, jestem początkujący w strefie pieców i palenia jak i ustawień, posiadam piec Galmet 12kw z podajnikiem, sterownik TECH St-480 zPID plus regulator pokojowy Auraton 2025 RTH, mieszkanie 82m2, docieplone. Chciałem poznać wasze rady co do ustawień na dobry początek, aby to jakoś w miarę sensownie zaczęło chodzić. Wiem, że ustawienia producenta nie są zbyt optymalne, więc jestem tutaj :) może ktoś ma podobny piec i doświadczenie w ustawieniu tych wszystkich opcji w sterowniku :) będę bardzo wdzięczny :) będzie to start instalacji i pieca, na mieszkaniu jeszcze nie mieszkamy.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.