Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

• ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez adi14011
      Jaki mogę zastosować kabel do czujnika temperatury do Pieca Defro sterowik K1PV4 ma 2 metry a potrzebuje około 10 jako mogę kupić ???
    • Przez adi14011
      Sterownik K1PV4 nie może osiągnąć temperatury a jak już osiągnie to opada i gaśnie i kopczyk się zapada co zrobić. Palenie na PID jakim parametrem sterowac aby podnieść kopczyk i temperature.
    • Przez adi14011
      Witam, od jakiegoś czasu co klika dni zdarza się że motoreduktor nie może uciągnąć i buczy, Dopiero jak ruszę kluczem i pchnę dalej to idzie czy wiecie co to może być ???
    • Przez rajski17
      Witam posiadam piec marki defro sigma 5 
      oraz ze sterownikiem k1v2 mianowicie mam problem tego typu ze zadana temperaturę posiadam na dom 45stopni a piec/zawór mieszalniczy nie zadaje jej szczególnie w nocy temperatura nawet może opadać o 10-15mmiej niż zadana. Miał ktoś może podobny problem i jest w stanie coś doradzić żeby ustawienia pieca ciagle grzały dom  w granicach 45jak jest ustawiony żeby nie robiło się chłodno?
    • Przez ziomek266
      Witam. Posiadam kocioł defro komfort eko 15kw. Palę w nim trzy miesiące. Ogrzewany dom ma około 145m2. Budynek jeszcze nie ocieplony. Jedynie poddasze wełna 30cm. Na parterze podłogowka 50m2 plus 2 grzejniki a na górze 5 grzejników. Mam problem z dużym spalaniem pieca. Spala worek groszku na dobę. Wydaje mi się dużo. Temperatura zadana to 65 stopni, powrót 52. Czasy w pid to podawanie min 1s max 3, przerwa 55s max 70. Nadmuch na plus 7 bo inaczej robiły się spieki. Proszę o pomoc w ustawieniu tego pieca bo może coś źle ustawione jest. 
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.