Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba O Ocenę Wykresu I Dobranie Parametrów Kotła.


nowica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od 2-ch miesiecy jestem posiadaczem kotła na ekogroszek firmy Heitz Eko 3 16-24 KW( obniżony ) ze sterownikiem ecomaxx 800 R3 + sterownik pokojowy ecotouch. Od początku używania kombinuję z ustawieniami tego pieca i powiem szczerze że już czasami mam ochotę go wy..... :). W tej chwili spalanie około 30kg na dobe ( ekogroszek Chwałowice ). Dom ma około 130 m2 ( ściany nie ocieplone , dach opianowany ). Cały dól w podłogówce, na górze grzejniki. Ustawienia jakie mam w tej chwili to : Temp.kotła 55 st, czas podawania 8s, przerwa podawania 65s , nadzór 15 minut. Może ma ktoś podobny piec i wie jak ogarnąć ten temat. W załączeniu wykres temperatur pieca w ciągu doby.

Pozdrawiam i z góry przepraszam za długą lekturę. :)

 

 

 

 

 

 

 

post-67139-0-49312400-1454097324_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sterownik jest dwustanowy czy tak ?. jak tak to wykres tak sie bedzie hustal no i jak jest zrobiona inst. przy kotle temat rzeka na tym forum. Najpierw sie buduje kotlownie wzywa fachowca no cos tam zrobi zostawia nas z tym swoim dzielem , a inwestor niech kreci czym sie da by miec male spalanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.