Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł Internetowy St 505


domdwe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy posiada ktoś soft do tego modułu do współpracy z kołami defro?

Dostarczono mi sterownik który nie chce współpracować po kontakcie z tech okazuje się że do defro jest dedykowany soft. Oni mi nie chcą wgrać bez zgody defro.

Defro z kolei po kilkunastu mailach i interwencji i to sprzedawcy i to ich przedstawiciela milczy...

A ha zostałem z nie działającym wpełni modułem.

Wiec może sam sobie soft zmienię tylko czy ktoś takowym dysponuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda. Też chciałem kupić moduł st-505 z tech-a, ale zaraz odpisali mi że muszę kupić moduł z defro bo oni stosują blokady do swoich sterowników. Tak więc kupiłem z defro i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w zestawie z Defro dostałem taki co nie działa i dupa.

 

Chyba w defro powinni wiedzieć co pakuja klientowi. Zamawiałem jednocześnie z kotłem ale na o początku grudnia chciałem uruchomić

 

Teraz pytanie czy da się taki soft zdobyć bo Tech generalnie by mi taki wgrał ale bez zgody Defro nic z tego. A ci milczą i nie reagują na pisane maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z defro. Sterowniki mają w sobie taki "simlock". A tak z ciekawości jaki masz sterownik i moduł?

Może coś nie tak się łączysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł masz podłączony bezpośrednio z netem? Potem przez net musisz się połączyć z modułem i nadać uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jeszcze na moduł się zalogować mogę i ustawić hasło to już ustawić logowania z zewnątrz nie mogę.

Sterownik łączy się z modułem przez DHCP?

Jak wejdziesz na sronkę techa to jaki masz komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw DHCP resetuj hasło zobacz od początku. Wszystko po kolei. Ja na początku też miałem lekki problem. Teraz mam połączenie przez neta i aplikacje na android

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok udało się zarejestrować poprzez moduł.

 

Ale jak chce wejść na zdalnie.techsterowniki.pl i klikam zaloguj na moduł to każe mi zakładać konto.

 

Konto zakładam i klikam rejestracja nowego modułu to każe mi podać kod że sterownika a takiego nie mam

A jaki masz soft wgrany w sterowniku?

U mnie jest tylko załącz moduł, dhcp, ... i resetuj hasło. Ale resetowanie tyczy się pod moduł. Identycznie wpisujesz login i hasło admistratora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

softu w sterowniku.Czyli działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to super. Trochę cierpliwości :) Jest jeszcze aplikacja na tel do podglądu :)

Miłej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam 

Posiadam piec defro ze sterownikiem K1Pv3 zakupiłem moduł internetowy ST-505, w instrukcji napisane jest żeby otrzymać kod trzeba coś takiego zrobić (Menu >> Menu instalatora >> Moduł internetowy >> Rejestracja) z tym że ja nie mam czegoś takiego w sterowniku jak rejestracja. 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.