Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Aktualizacje Dla Sterowników Kotłów Defro


wwoytek

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie są zmiany w porównaniu do v3.2.5?

Warto aktualizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do defro w sprawie softu do k1pv4 pz mam wersję 3.2.5.

Otrzymałem odpowiedź:

"jesteśmy w trakcie testowania nowego softu, powinien się pojawić w niedługim czasie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są zmiany w porównaniu do v3.2.5?

Warto aktualizować?

Po v3.2.5 jest jeszcze v 3.2.6 które to miałem dotychczas w kotle kupionym w kwietniu 2017...obecnie wygrałem v3.3.6 i zmiany są kosmetyczne typu widoczna jest temperatura spalin w pracy bez PIDa oraz dołożono nowe sterowanie pompami...7881027dac657071802fd3b0b94de9cc.jpgd664c74044ecbdc68e8555391b892257.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, 

zmieniam sterownik AG Lux zPID na K1Pv3 i mam następujące pytania:

obecnie mam wentylator z Hallotronem obrotów wentylatora czy dobrze rozumiem, że od tego wentylatora odłączam ten Hallotorn i dokładam turbinkę (większą) i do niej podłączam Halotron nadmuchu (wg opisu na płycie) ?? 

sterowanie obrotami wentylatora odbywa się wyłącznie napięciem dostarczanym do wentylatora - ilość tego napięcia dozuje Hallotron turbinki  ??

mam również motoreduktor bez hallotronu, zapewne odpowiada on tylko za wskaźnik napełnienia zasobnika (jeśli się mylę proszę sprostować), moglibyście zrobić mi fotkę jak on wygląda i gdzie się znajduje - chciałbym go dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, skrzypekps napisał:

Witam, 

zmieniam sterownik AG Lux zPID na K1Pv3 i mam następujące pytania:

obecnie mam wentylator z Hallotronem obrotów wentylatora czy dobrze rozumiem, że od tego wentylatora odłączam ten Hallotorn i dokładam turbinkę (większą) i do niej podłączam Halotron nadmuchu (wg opisu na płycie) ?? 

sterowanie obrotami wentylatora odbywa się wyłącznie napięciem dostarczanym do wentylatora - ilość tego napięcia dozuje Hallotron turbinki  ??

 

Tak :)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja w k1prv4 pz mam 3.3.7 , pytałem defro kazali się przypomnieć w listopadzie czy jakaś nowsza wersja będzie .

Napewno w sterowniku muszą poprawić prace z siłownikiem zaworu 4D ,ponieważ przy braku zasilania czy próbach zmian ustawień siłownik od nowa sie zamyka/otwiera oraz dodanie temperatury po przecinku co będzie lepiej widoczne czy temp rośnie czy spada .

Jakoś zmiany można do nich zgłaszać ? Myślicie ,że może coś z tego wdrożą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tez ten sam ster tylko wersja 3.3.6, czy w Twoim 3.3.7 coś jest więcej, u mnie również gdy jest zanik prądu zawór się przestawia ,trzeba dokupić ups.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Najlepiej zadzwonić lub napisać do DEFRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nowe K1Pv4 -  3.40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni ale co on nowego wnosi? Są widoczne jakieś zmiany?

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej chodzi wentylator, u mnie wcześniej, bez mieszania w ustawieniach prędkości wentylatora, chodził dużo wolniej, piec chodzi na dwu stanie. Doszła opcja pompy do przewału, pojawiła się  temp. spalin w sterowniku pieca, w programie emoduł, pojawiły się dziesiętne w temp. c.o. i c.w. Wcześniejszy soft u mnie to 3.2.5. Jak coś więcej zauważę to opisze.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze (spakowane archiwum RAR)

Sterownik Defro K1Pv4 (3.4.0)

Moduł Defro WIFI RS 5060 (2.1.3)

K1PV4 - (3.4.0).rar

WIFI RS 5060 - (2.1.3).rar

Edytowane przez wwoytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.