Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wsady Do Sterowników Firmy Tech


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym się dowiedziec czy ktoś z forumowiczów posiada lub wie gdzie można znaleźć wsady do procków sterowników firmy TECH. Najbardziej interesowałby mnie wsad na ST-77 bo taki też sterownik posiadam, ale wersja którą posiadam jest nieco biedna. Szwagier ma taki sam sterownik, ale ze znacznie bogatszą wersją softu stąd pomysł żeby sobie sterownik zaktualizować.

 

Z góry dziękuje!

paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jeszcze opcja że sobie zgram szwagra wsad z Atmegi i wrzuce na drugi procek i będę miał dwie wersje swoją i jego, ale do tego musiałbym mieć udostępniony szwagra sterownik - pytanie czy się zgodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sterownik jest na atmedze? myslalem ze robia to na PICkach ;) nawet jak bedzie na atmedze to watpie czy mozna zgrac wsad kazdy ogarniety napewno by  zabezpieczyl swoj program (flash) Fuse Bitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem taki przypadek, że nie uruchamiał się do końca sterownik ST-580 zPID. Po telefonie i rozmowie z informatykiem z techa ten przesłał mi instrukcje wgrywania softu do sterownika oraz oprogramowanie.

 

Wyglądało to tak, że na pendrive wgrałem pliki podłączyłem do sterownika zrestartowałem i zaktualizowało pliki.

 

Zadzwoń do pomocy technicznej nie do działu handlowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie  tego wejścia USB szukać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj moj post wyzej , obejrzyj sterownik jezeli nie ma gniazda usb to nic nie zrobisz ,nawet nie dostaniesz wsadu do sterownika poniewaz serwis bierze kase za taka usluge . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przyjrzałem się temu sterownikowi. Tu faktycznie tylko serwis z dopłatą.  Ponieważ układ należy zaprogramować. Natomiast różne rozwiązania tech wprowadzał do sterowników i może być tak, że nie wgrają ci nowszej wersji ponieważ elektronika to uniemożliwi. 

 

5653789500_1380647370.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie nie ma, jedynie to prosić inżyniera z Tech'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.