Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lynx6664
      Witajcie,

Jest na tym forum mnóstwo użytkowników kotła defro na ekogroszek. Pytanie w szczególności do użytkowników nowych kotłów właśnie tej firmy. Czy wzywaliście serwisanta aby podpisał Wam kartę gwarancyjną? Czy gwarancją jest faktura ze sklepu, w którym kupiliście kocioł? Mam pewne wątpliwości, co jest prawdą. Dzięki z góry
    • Przez TommekG
      Chciałbym palić drzewem w tym piecu mam trochę darmowego drzewa. Dostałem informację taką że przy paleniu drzewem muszę wyłączyć PID albo wyjąć czujnik temperatury spalin żeby go nie ugotować.
    • Przez radekrp90
      Szukałem ale nic konkretnego nie znalazłem.
      Mam problem z sterowaniem wentylatorem w moim kotle/sterowniku. Oryginalnie jest to sterownik Defro K1, zmodyfikowany początkowo na K1P, a obecnie na K1PRv3 ale sam soft nie ma kompletnie znaczenia, bo na każdym jest to samo.
      Po około 1-2 dniach pracy wentylator się blokuje, na wyświetlaczu pokazuje 100% ale ten nie działa. Po wejściu w tryb ręczny - rusza. Po restarcie zasilania również ale sam z siebie nie da rady.
      Teraz pytanie do Was - czy te sterowniki mają jakąś typową awarię (bo są oferty napraw tych sterowników) czy to raczej w każdym przypadku coś innego?
      Wentylator mam nowy więc to nie to.
      Za sterowanie odpowiada zapewne tranzystor - czy to w nim upatrywać źródła awarii?
    • Przez TommekG
      Mo wgraniu aktualizacji 3.4.0 wszystko poustawiałem tak jak było wcześniej ale mam problem z ciepłą wodą w kranach. Woda pojawia się po minucie nawet więcej . Moja instalacja opiera się na 3 pompkach pompka od boilera, grzejników, podłogówki. pompa cyrkulacyjna. 
      Temp.zadana: 65
      Temp. Co: 66,8
      Temp CWU zadana: 55
      Temp. CWU : 53
      Temp. spalin: 115
      Temp. powrotu: 50

• Przez doctor82
      Witam,
      chciałem was zapytać, o cyrkulację , jak macie rozwiązaną, włączona na stałe czasowo może czujki . Muszę jakoś zaplanować jej włączanie.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.