Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

• ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez czita
      Witam czy takie połączenie krzyżowe grzejników zda egzamin czy będzie słabo grzało?o?
    • Przez Lacinka88
      Witam wszystkich mam prośbę podpowie ktoś jak ustawić sterownik w pieca na okres grzewczy. Sterownik taki jak na zdjęciu dodam że powieszchnia użytkowa domu to 120 m2 w tym 90m2 ogrzewania podłogowego reszta grzejniki pozdrawiam i zgory dzięki za rady 

• Przez krpvvk
      Cześć,
      Piec Defro Komfort Eko przez lato nie pracował. Po otwarciu drzwiczek zauważyłem rdzawy nalot na ściankach wymiennika. Na elemencie widocznym na 1-szym zdjęciu zebrały się suche rdzawe "kropelki', niestety zanim pomyślałem o zdjęciu, ściągnąłem je szczotką (widać trochę tego po lewej stronie). Na drugim foto z górnej części wymiennika - spod wyższej półki również nieco wytarłem ale na dolnej widać rdzawą materię, którą zastałem. Moje pytanie jest takie - czy to jest rdza? Dlaczego to się wytrąciło? Czy powinienem się martwić czy to jednak normalna sytuacja? Czy da się podjąć jakieś środki zaradcze?

• Przez Darek1245
      Witam mam problem z niespalonym pelletem posiadam kocioł defro Agro duo uni r 

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.