Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

 

@ Kacper12

 a o niekontrolowanym wzroście temperatury np. 90 stopni, gdy w moim przypadku jest wyłączona pompa CO. Czy przy tej temperaturze awaryjnie uruchomi pompę i zawór 4D by schłodzić kocioł?

to jest logiczną konsekwencją zabezpieczeń w układzie CO, tak jak to napisał mój przedmówca.

Sorry, ale całkowicie odwrotnie zrozumiałem Twoje pytanie. Pomyślałem że Ty boisz się iż CO będzie Ci grzało gdy na dworze masz +300C ... ;)

Dla mnie akurat było to wiadome, gdyż udało mi się już podnieść dość wysoko temp kotła. Ten sterownik reaguje już przy 850C tak jest przynajmniej w moim egzemplarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

O taką sprawdzona informację mi chodziło.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie trochę nie w temacie ale posiadam ten sterownik i chciałbym dokupic do zaworu trzy drożnego GOSHE siłownik afriso ARM 343 czy to będzie jedno z drugim współgrało bez problemu włącznie z bezproblemowym montażem za odp. zgóry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz bo się bałem że kupię sobie przez internet i nie bedzie mi pasował z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale cały zestaw to by trzeba wszystko rozbierać a tak bym tylko musiał założyć siłownik i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Ostatnio dużo pracy włożyliśmy w rozwój softu do SKZP. 

Pod koniec tygodnia udostępnię wersję 1.93

Wprowadzone zmiany:

-Praca impulsowa pompy cyrkulacyjnej CWU (np. minuta pracy, 10 przerwy) - w pełni konfigurowalne

-Możliwość ustawienia dowolnej charakterystyki powietrza dla całego zakresu mocy (można sobie ustawić korektę powietrza dla wybranej mocy) - podgląd charakterystyki powietrza

na osobnym wykresie

- Możliwość zblokowania modulacji dla danej mocy. Można sobie zablokować moc np. na 40 % i dokładnie doregulować powietrze

- Funkcja AUTO - LATO. Można ustawić temperaturę zewnętrzną przy której wyłączą się obwody CO. Można ustawić osobne temperatury dla CO1 oraz CO2

- W obwodzie CWU, jest teraz dodatkowa opcja - POMPA STALE WŁĄCZONA - do wykorzystania gdy pompka jest wykorzystywana jako kotłowa.

- programy czasowe dla obwodu CO2 (można ustawić w jakich godzinach i dniach ma być aktywny)

 

Trwają ostatnie testy wewnętrzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od samego początku mój skzp-01 posiada jeden obwód, nie wiem dlaczego, bo w pierwotnej wersji było okienko z obwodem numer jeden i prawdopodobnie można było dodać obwód, teraz po aktualizacji tego okna nie ma. I niema możliwości rozbudowy?. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na modUŁ też. Miał być na jesieni zeszłego roku.na razie sporo osób korzysta z apki od Wojtka.Możliwe że moduł się niedługo pojawi bo ucichlo coś na forum, apka ostatnia ze stycznia bodajże dalej nie jest rozwijana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.