Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Kotłem Oep 25 Kw


elew77

Rekomendowane odpowiedzi

Masz możliwość pociągnięcia skrętki z niego do kotła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://esterownik.pl/faq

I zakładka "jak ustawić parametry sieci lokalnej w sterowniku". Kompa-lapka podepnij pod ten kabel idący do kotła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Ile będę mógł-wiedzial tyle pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dziury w scianie zamiast okien to będzie ok. Ja mam 190m2 średnio ocieplonego o moje maksymalne zapotrzebowanie wynosiło 7kw. (Dlatego mój palnik ma obecnie ok. 8kw) Palnik zawsze można zmniejszyć ;). To jest nowy budynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stąd obecnie większe zapotrzebowanie-ciągła praca- u Ciebie. 16tka wciągla by Twój dom nosem a i 10tka dala by radę (bez CWU w największe mrozy). Jestem z okolic Zgorzelca i pale Ledvickim kupowanym w Czechach lub miałem z Czuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ściany z żużla i 5 cm styro to dom zimny nie ocieplony! Teraz się daje 15 cm na ściany to minimum inczej szkoda zachodu Sam mam klocek sciana 50 cm po dodaniu styro 15-17 cm dopiero jest efekt :) W 1 budynku miałem 6 była lipa dołożyłem 10cm 10-tka w mrozy może miec problem tym bardziej na czechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-tka to moc nominalna a max dla niej to 14 kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 25ka jak pójdzie na 14kw to spali mniej? Bo to będzie dopiero 60% jej mocy nominalnej. A jak będzie jechała 90% sezonu na 5kw pozostałe 10% na 12kw to oszczędności z tego nie będzie- na pewno bardzo dużo sadzy- "ten typ tak ma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam. Obecnie palisz grupowym czy ręcznym. Masz dostępny sterownik online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.