Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

 

oraz chętnie sie zamienię z st500 na st 505 ( oczywiście różnice dopłacę)

 

 

Można wiedzieć czym się różnią od siebie ?  Bo na stronie tech nie ma już ST-500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpinam się pod temat.

 

Posiadam st500, o jego brakach jak wiadomo mozna sporo napisać, ale mam sprawę odnośnie aplikacji mobilnej na tebalet lub telefon.

W google play można sciągnąc aplikację Tech sterownik.

Wpisuje wszystkie potrzebne paramatry, aplikacja działa prawidłowo, ale nie wyświetla inoformacji o temperaturze wewnętrznej? dodałem nawet komentarz na google play o tym fakcie i otrzymałem odowiedź, ze wystarczy w ustawieniach aplikacji zmienić ustawienia. 

 

Moje pytanie czy ktoś wie jak zmienic ustawienia w tej aplikacji aby wyswietlała sie temp. wewnętrza?

 

CAM00218_zpssesu4nf6.png

 

oraz chętnie sie zamienię z st500 na st 505 ( oczywiście różnice dopłacę)

 

 

Moim zdaniem jest to problem z regulatorem pokojowym-posiadasz starszą wersję.

Należało by go wysłać do Techa w celu aktualizacji.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ST 500 i jest super ale chcę zmienić na ST 505 bo jest bardziej rozbudowany i ma więcej możliwości ustawienia, chociażby wydajność dmuchawy. Mój moduł współpracuje z sterownikiem pieca TECH ST 480 PID i sterownikiem pokojowym ST 280. Siłownik zaworu 4d mam honeywell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile chcesz za ST-500 ?  

 

Ja pisałem do Techa w sprawie aktualizacji sterownika ST-280,  i odpisali mi że mogę jedynie podnieść o jeden update,  ale do 4.XX.XX sie nie da bo to całkiem inna płytka krzemowa siedzi w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik dobrze współpracuje z zaworem 4 drożnym, jednak zanim znalazłem odpowiedni skok jednostkowy zgrany z czasem kontroli temperatury, trochę wody w Wiśle upłynęło.

 

 

Możesz podać jak masz/miałeś ustawione te parametry,bo mam problem z ustawieniem skoku

Ten skok uzależniony jest od czasu kontroli temperatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, macie rację że chodzi tu o płytkę. Jakoś wyleciało mi to z głowy, tak było również z moim regulatorem. 

Po wcześniejszych ustaleniach z serwisantem. 

W lipcu wysyłałem do Techa: Sterownik St-480 od pieca i Regulator pokojowy St-280.

W sterowniku st-480 zrobili mi aktualizację, przez co mogę kontrolować ilość paliwa w zasobniku.

A w regulatorze St-280 wymienili płytkę - zmienił się nieco wygląd i doszło kilka nowych opcji, min. widok i kontrola temperatury pokoju przez online, poziom paliwa w zasobniku. 

całkowity koszt z wysyłką 200zł - wszystko trwało ok tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4qtipx6avr1i_t.jpg

 

załączam częściowy (nie mieści się na cały ekran)zrzut ekranu z mojego smartfona aplikacji tech.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Znowu awaria serwera bo zalogować się nie można... a u Was jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ciemno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wtedy kiedy najbardziej tego potrzebuję, na same święta-jak każdy wyjeździe. Bez sensu, w tamtym roku było to samo -przez całe święta nie mogłem sprawdzić co się dzieje z piecem.

Porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł GSM i masz informacje co się dzieje:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł GSM i masz informacje co się dzieje:-)

 

Tak wiem, ale szkoda mi pięciu stówek.

Tak przy okazji, Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa dziękuję i wzajemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nastała ciemność :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam st-505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.