Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy Da Się W Końcu Zrobić...


Gość lysy1l

Rekomendowane odpowiedzi

"Czy da się w końcu zrobić...

... porządek z cytowaniem?"

                                     (lysy1l)

 

Da się.

A tych co się wyłamią... do gablotki!

 

Ordnung muss sein!

 

P.S.

Ja postuluje o wklucenie wsyskich ktuzy seplenia nie stawiaja psecinkuw nie uzywaja polskich znakuf pisom z bledami i nie maja wlosuf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kiminero, da się cytować, tylko dlaczego z problemami, skoro kiedyś było dobrze?  Jak już chciałeś błysnąć elokwencją, to tu masz wyjaśnienie w czym problem:

https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/8615-kocioł-własnej-produkcji-wasza-opinia/?p=176761

https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/8615-kocioł-własnej-produkcji-wasza-opinia/?p=177773

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy da się w końcu zrobić...

... porządek z cytowaniem?"

                                     (lysy1l)

 

Da się.

A tych co się wyłamią... do gablotki!

 

Ordnung muss sein!

 

P.S.

Ja postuluje o wklucenie wsyskich ktuzy seplenia nie stawiaja psecinkuw nie uzywaja polskich znakuf pisom z bledami i nie maja wlosuf.

I na tym też polega problem, że przypadkiem wszedłem ze swoimi słowami w cytat twoich wypocin. Podoba Ci się takie rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy kopiuję cytat Twoich wypocin, to wychodzi coś takiego:

 

 

"Czy da się w końcu zrobić...

... porządek z cytowaniem?"

                                     (lysy1l)

 

Da się.

A tych co się wyłamią... do gablotki!

 

Ordnung muss sein!

 

P.S.

Ja postuluje o wklucenie wsyskich ktuzy seplenia nie stawiaja psecinkuw nie uzywaja polskich znakuf pisom z bledami i nie maja wlosuf.

 

 

A to znika:

kiminero, dnia 24 Lut 2014 - 23:42, napisał:

 

 

Już wszystko jasne? No to fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń za pomocą backspace kawałek cytowanego tekstu, na przykład początkowy, a pozostały spróbuj przesunąć do góry tak, żeby nie zostawało puste miejsce i cytowanie znika. O tym właśnie pisze vernal. Spróbuj pisać coś pod cytatem podciągając tekst do góry, to wskoczysz z nim do cytatu. 

Wielokrotnie potem na forum wyskakują takie dziwolągi typu cytat z komentarzem w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki sposób obecnie działa skrypt forum i nie mam możliwości tego zmienić. Wiem, że użytkownicy IPB alarmują autorów, że jest to niewygodne i przypuszczam, że w kolejnych wersjach zostanie przywrócony poprzedni sposób działania cytatów.

 

Edycję tekstów może ułatwić użycie opcji undo (niebieska strzałka lub ctrl+z) - pozwala to "odzyskać" cytat lub wyprowadzić własny tekst poza cytat i dokonać jego zmiany w inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da się coś zrobić, żeby lysy1l od czasu do czasu wyluzował i żartem na żart odpowiedział?

 

Zdecydowanie za łatwo przychodzi Ci używanie "dolnolotnych" słów, gdy tylko coś nie po Twojej myśli idzie. Jest cała masa użytkowników "sezonowych", chwilowych i innych wichrzycieli, którzy gdzieś mają zasady forum lub z techniką są na bakier (60+). Na każdy niedostatek skryptu jest jedno lekarstwo: czytajmy co przed chwilą wstukaliśmy zanim cokolwiek wyślemy. Dla myślących to wystarczy, dla reszty to nawet najdoskonalszy skrypt nie podoła.

 

Tak czy inaczej zwracam honor i dziękuję za troskę o ład, porządek i funkcjonalność na forum. Przepraszam jeśli poczułeś się dotknięty i że po raz kolejny zmuszam cię do czytania moich wypocin.

 

Pozdrawiam, kiminero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da się coś zrobić, żeby lysy1l od czasu do czasu wyluzował i żartem na żart odpowiedział?

 

.

Da się  :) . Będę nadal czytał Twoje wypociny, bo są tego warte. Ja również przepraszam, jeżeli Ty poczułeś się dotknięty.

Pozdrawiam, jestem wyluzowany  ;).

 

Niebieska strzałka działa, przed chwilą sprawdzałem, jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.