Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw Automatycznego Podajnika Do Kotła Viadrus U22


simi79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad dokupieniem zestawu automatycznego podajnika do mojego sześcioczłonowego kotła Viadrus U22S. Dostępne są dwa modele. Oryginalny z formy Klimosz lub zamiennik który można kupić sklepie Prosat. Szukam opinii na temat takiego rozwiązania. Cena zestawu z prosatu jest o ok 1000 zł niższa i w zestawie jest sterownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Zastanawiam się nad dokupieniem zestawu automatycznego podajnika do mojego sześcioczłonowego kotła Viadrus U22S. Dostępne są dwa modele. Oryginalny z formy Klimosz lub zamiennik który można kupić sklepie Prosat. Szukam opinii na temat takiego rozwiązania. Cena zestawu z prosatu jest o ok 1000 zł niższa i w zestawie jest sterownik.

  Hej Simi daj namiary na Prosat zainstalowałes juz podajnik napisz jak wysło jak sie sprawuje co dokladnie masz i ile kosztowało dzieki z gory za odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiary na podajnik z prosatu http://kotly.com/Zestaw_rozbudowujacy_kociol_Viadrus_U22_i_U26_-_podajnik_-_6_czlonow,4224.html.

Ja kupiłem bez sterownika w cenie niecałe 3100 zł. Przeróbka instalacji i montaż planowana jest na lipiec br. Do podajnika  dołożę sterownik ecoMAXX 800R2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Slim.

opisz proszę swoje doświadczenia z piecem po przeróbce na podajnik. Też się nad tym rozwiązaniem zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich

 

wiem że temat troszkę nie świeży ale mam parę pytań  

 

Stworzyłem takiego potwora   jak w temacie 

viadrus u22 + zestaw Dragon z palnikiem brucer

i obecnie staram się ożywić to coś 

mam drobne problemy:

- przegrzewająca się rura podajnika 

-skroplona woda w zasobniku 

 

 to to pracuje od 12 godzin lecz przy poprzednich próbach

palnik wywalał opał po 36 godzinach z powodu wysokiej temperatury podajnika 

doszczelniłem koronę i myślałem że będzie dobrze ale rura ma ponad 70 c - wiem że temperatura zapłonu węgla  to 300 c ale mój sterownik można tylko ustawić do 80 c i co zmieniać sterownik ? 

 

sterownik to jakiś chłam IE-28 zwyklak dwu stanowy -_-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie

 

Aby nie zakładać nowego tematu podepne się pod istniejący.

 

Posiadam również kocioł na wymienniku Viadrus u22-Klimosz Wally. Tylko ze 8 członów 46kw, czy ktoś się orientuje jak sprawdza się oryginalny zestaw przezbrojeniowy klimosz ZPA ? Jak piec sie sprawuje po przeróbce. Osobiscie chce zasobnik powiekszony 505 dm3 Sterownik klimosz premium ng. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.