Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Anlen® Aktywator Spalania Węgla


an_mat

Rekomendowane odpowiedzi

,,,, Zachodzę w głowę na cholerę im podczas spisywania parametrów kotła multimetr - może ja coś robię źle ale u siebie idąc do kotłowni nie zabieram multimetra w funkcji woltomierza, ,,,,

 

Mogę się jedynie domyślać, że panowie tym multimetrem dokonywali pomiaru temperatury spalin.

Fachowcy z reguły używają analizatorów spalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Idzie nowe, więc marketingowcy od szuwaksu z Prudnika we wszystkich odmianach zafundowali sobie ATEST Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny o Nr PZH/HT/-3032/2015.

 

Patrząc po cenniku PZH to wiele nie kosztowało: dla krajowego klienta atest w trybie zwykłym 1230,00 zł (brutto)

Potrzebny jest wniosek o wydanie atestu higienicznego (na papierze firmowym zleceniodawcy), nie mogę pojąć dlaczego papier musi być firmowy ? :D

+ dowód opłaty

 

Po złożeniu stosownego zamówienia i podaniu danych takich jak :

 

nazwa handlowa materiału lub wyrobu oraz jego przeznaczenie i zakres stosowania,
nazwa i adres producenta ocenianego wyrobu oraz wnioskodawcy,
skład chemiczny jakościowy i ilościowy wyrobów (pełna chemiczna nazwa substancji)

oraz oświadczenia do czego ten szuwaks ma być stosowany ( oczywiście nie do spożycia), że nie zawiera składników szkodliwych i trujących i odczekaniu 2 miesięcy

PZH wydał atest numer jw. :P

 

Cały problem w tym , że nikt tego nie badał pod kątem zastosowania w kotle, kominku lub grillu.

A mógłby to uczynić np Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu –  jednostka akredytowana do badań kotłów grzewczych zgodnie z obowiązującymi normami - ale nic  na ten temat nie wiadomo.

 

PS

Na razie nic nie słychać o tym że szuwaks przez "polepszenie" warunków spalania może ponieść klasę kotła z 3 na 4 lub nawet 5. :D

Ale Roman i spółka do tego pewnie dojdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie nowe, więc marketingowcy od szuwaksu z Prudnika ,,,,

 

Sambor ONI nie próżnują, starają się krzewić swoją ideę.

 

Oto artykuł z stycznia tego roku, na temat trudnej sytuacji naszego górnictwa : http://www.tvp.info/18024655/podziemny-strajk-w-kopalni-chwalowice-w-rybniku-gornicy-nie-dostali-wyplat

 

 

ps.

 

Pod artykułem, wpis Romka :

 
Roman Apanowicz · Prudnik

Kopalnie wydobywają dla nas złoto! Połączenie węgla jeszcze z najnowsza polska technologią AnLen od firmy Sznerski Guss to jest czystsze i wydajniejsze spalanie od gazu, za który płacimy obcym! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.