Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja Forum


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miała miejsce aktualizacja forum. Ew. problemy proszę zgłaszać w tym temacie lub na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to głównie zmiany "wewnętrzne" związane z bezpieczeństwem. Poprawki istniejących błędów.

 

Dla użytkowników są to głównie drobne zmiany. Najbardziej widoczną jest opcja "najlepsza odpowiedź" pozwalająca administratorowi lub autorowi tematu na wybór najlepszej odpowiedzi, która jest następnie wyświetlana na początku tematu;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miała miejsce aktualizacja forum. Ew. problemy proszę zgłaszać w tym temacie lub na PW.

Jak mam zgłaszać problemy, skoro nie działa odpowiadanie na posty? (komunikat, że post jest pusty lub żeby wpisać co najmniej 3 znaki...).

Tak się dzieje w firefoxie, ten post piszę z ie (brrrr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z najnowszego firefoxa. Jakiej wersji używasz? (może być odpowiedź na [email protected])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wypróbować f5 lub ctrl+f5 i ponownie spróbować. Nie jestem w stanie odtworzyć problemu. Można też spróbować usunąć pamięć podręczną. Ale ja tego nie musiałem robić i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zgłaszać problemy, skoro nie działa odpowiadanie na posty? (komunikat, że post jest pusty lub żeby wpisać co najmniej 3 znaki...).

Tak się dzieje w firefoxie, ten post piszę z ie (brrrr).

Wczoraj miałem ten sam problem ale w Chromie tez nowa wersja. Ponieważ było późno to nie sprawdzałem dalej. Dzisiaj piszę z Firefox z innego komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam chrome i nie miałem problemów. Proszę spróbować f5 lub ctrl+f5 co odświeży całą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku też miałem problem w Chromie, pisałem post , chyba 5x i nie było go widać , ale po 1h się ustabilizowało i jest , mam nadzieję, OK.

Natomiast razi czerwone podświetlenie "ONLINE" - działa niepokojąco lub ostrzegawczo- czyżby taki był cel  <_<

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory wróciły do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w firefox pod windows brak możliwości korzystania z kontrolek formatowania (pogrubienie/podkreślenie/itd)

odświeżenie nie pomaga, wyczyszczony cache przeglądarki, ot tak się to zaczęło a było dobrze

 

Wczoraj pisałem posta to wywaliło mi kod html na wierzch i zapisało go

 

teraz aby pogrubić to muszę użyć znaczników html [_b_] i [_/b_] specjalnie dodałem podkreśloną spację.

wywaliło mi w poście spacje html nbst

 

Pod IE brak problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w firefox pod windows brak możliwości korzystania z kontrolek formatowania (pogrubienie/podkreślenie/itd)

odświeżenie nie pomaga, wyczyszczony cache przeglądarki, ot tak się to zaczęło a było dobrze

Objawy wskazują na przypadkowe przełączenie edytora w tryb edycji "źródła". Aby to zmienić trzeba kliknąć pierwszą ikonkę od lewej w górnym rzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem informację, że problemy (np. z pisaniem postów) może powodować używanie adblocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forum w wersji mobilnej jest słabo czytelne tzn gdy ktoś cytuje cudzy post a następnie wpisuje swoją odpowiedź to trudno odnaleźć granice pomiędzy cytatem a odpowiedzia. Podczas przeglądania forum na telefonie jest to bardzo niewygodne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz jest lepiej? Faktycznie cytat i post zlewały się kolorystycznie - "przyciemniłem" trochę cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.