Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dla Poprawy Humoru


tomekb

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby to był jakiś popularny portal a nie techniczne forum, to bym pomyślał, że jesteś jakimś ruskim trolem ale Ty taki po prostu jesteś. Aż się dziwię, że jeszcze wytrzymujesz życie w takim zaściankowym kraju... Pewnie jesteś z tych co bardziej czują się już europejczykami niż jakimiś zacofanymi polaczkami... Może jeszcze kiedyś Ci się odmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ostatnio jeden z liderów politycznych zapowiedział:

 

http://www.rp.pl/Sojusz-Lewicy-Demokratycznej/180609814-Czarzasty-Duda-odpowie-przed-Trybunalem-Stanu.html

Ktoś z Was się tym przejął?
Zasmucił się ktoś z Was?
Przeląkł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam więc, że nie przejęliście się tym zbytnio…

 

Bo czy wypada liderowi partii, która przegrała wybory wypowiadać się w taki sposób?
Czy ten pan nie przemawia jak przegrany?
A pani minister (rządzącej partii), w tym czasie zwycięża - umieszcza flagę na kolejnych szczytach gór o nazwie „niedasie”. Realizuje program socjalny, który na długo będzie niedościgłym; następcy mogą te góry ominąć lub co najwyżej zatknąć swoją flagę obok – nigdy już nie będą pierwszymi…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym dziale i pod dobrym tematem piszesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie:

„Kobiety kochają przegranych, lecz zdradzają ich ze zwycięzcami”

Prawdopodobnie większa część z tych, którzy psioczą i mędrkują zachowuje się podobnie - nie wzdryga się, by korzystać z prowadzonej obecnie polityki socjalnej.
I to jest główną siłą partii rządzącej; rozumie „kobiety” :)
Potrafi być wspaniałomyślną dla społeczeństwa, ustępliwą gdy trzeba; zaś przy innej okazji nieprzejednaną… i tak w kółko… do końca świata :)

Czy więc socjaldemokracja jest jeszcze potrzebna?

Edytowane przez Fozgas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakich czasach żyjemy? Mamy „nadmiar energii”? Wie ktoś coś?
Program socjalny „hula na bogato” a socjaldemokraci „za burtą” :)
Stąd moje poprzednie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli Hermogenes ma rację?
To właśnie socjaldemokraci powinni chodzić w porządnych „garniakach”. Czemu mieliby kojarzyć się z „bidokami”, skoro pasają „tłuste krowy”? Pierwszy z brzegu sweterkowiec raczej nie wzbudzi zaufania w polityce. Kto ekscentrykowi pozwoli kierować państwem? Może zdeklarowane „lewaki” właśnie dlatego wtapiają wybory, że prezentują się nieautentycznie chcąc „fajnością” zjednać sobie gmin. A wyborcy nie chcą „fajnej partii”. Fajnych ludzi to przeważnie się szuka na imprezę albo na wycieczkę…
Może ludzie też nie chcą oglądać smutasów; dość mają smutków na co dzień. Wolą widzieć liderów politycznych, którzy są sympatyczni, dobrze ubrani… Takich, którzy niepotrzebnie nie podnoszą głosu i nie przemawiają do narodu tak jakby miał iść za chwilę do boju…

Czy tak trudno w polityce iść środkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

No niestety trudno i to bardzo , my nie wiemy tak na prawdę na kogo głosować bo robią nam sieczkę w łepetynach a ja mam wiedzieć że kandydat jest sponsorowany przez Żyda na Oxfordzie a wiemy że połowa polityków w ten sposób się wyłania ok tylko czy owy polityk jak już dojdzie do wysokich stanowisk bedzie pracował dla naszego dobra ? no niestety nie i przykładów tysiące ale najwyraźniejsze to np taki M.Boni ,Lewandowski,Balcerowicz,Rostowski ,  warto sprawdzić w prasie niezależnej ileż taki M,Boni wyprowadził pieniędzy dla Żydowskich firm zagranicznych , zasiadał w setkach firm i wszystkie jakoś dziwnie wytranswerowały kasę , taki TVN to przecież nie nasz głos tylko akurat Teraz Amerykańskich Żydów , wierzyć im że mają jedyną słuszną prawdę ? chyba dureń doszczętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi mieli szafot a u nas na większości placów centralnych stał pręgierz. Czasy się zmieniły teraz politykierzy i krętacze są cool. To taka odskocznia dla poprawy humoru. poz . Hermogenes  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
18 minut temu, Jozefg1 napisał:

berthold61

Otrzeźwiej!  Ty lepiej lodówki nie otwieraj bo Żyd z pejsami z niej wyskoczy...

No byłoby to śmieszne gdyby nie fakt że 70% naszych polityków ma pochodzenie Żydowskie ,  po wojnie zmieniali nazwiska więc fajnie to wygląda , ja osobiście nic do porządnych Żydów nie mam i ich szanuję ale są porządni i parszywi tak jak i my . kilku parszywców siedzi w Europarlamencie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydowscy bukmacherzy juz wszystko ustawili. No byłoby to śmieszne gdyby nie fakt że 70% naszych bukmacherów ma pochodzenie Żydowskie ,  po wojnie zmieniali nazwiska więc fajnie to wygląda , ja osobiście nic do porządnych Żydów nie mam i ich szanuję ale są porządni i parszywi tak jak i my.

.

.

.

Tyle żartów z mojej strony. Niepotrzebnie kliknąłem ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie… Jeszcze Berthold zaprowadzi nas do „piekła”… Kto wie co On tam czyta w tych gazetach – i co to za gazety? :)

"Kopacze" według mnie są przereklamowani. Wolę „siatę” (w wydaniu obojga płci). Ja w czas „igrzysk” pokopię w ziemniakach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, śliski temat a do tego wywołujący spory...

  Ja bym raczej polecił obejrzenie świetnego filmu Agnieszki Holland  "Purymowy cud"  a po obejrzeniu pomyśleć...

  

 

Edytowane przez Jozefg1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

To zapewne będzie odpowiedni temat, by wkleić nieco lekki artykuł publicystyczny, jak najbardziej poważnego profesora Politechniki Warszawskiej Konrada Świrskiego.

źródło:
http://konradswirski.blog.tt.com.pl/pamietnik-z-czasow-koronawirusa-czesc-ii/


ps.
Oczywiście zachęcam, by zapoznać się, także z innymi artykułami na blogu profesora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.