Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ranking Kotłów Na Paliwa Stałe Z Magazynu Instalatora


Rekomendowane odpowiedzi

Sondy tego typu mają to do siebie, że ich wyniki są bardzo łatwe do zaburzenia (wystarczy jakaś zorganizowana akcja głosowania na dany produkt).

 

W miarę wiarygodny byłby sondaż przeprowadzony na losowo wybranych osobach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hydra1976

No tak, ale czytałeś ten ring? Dla mnie nieważne kto wygrał czy przegrał. Ważne jest to, żeby wypowiadali się użytkownicy co czytali go. Ci co nie czytali nie mogą go oceniać. Czy ktoś zna tą firmę Westfalia co ona robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ranking nigdy nie będzie wiarygodny,no bo przeciętny użytkownik niby do czego ma swój kocioł porównać.Dobry byłby jedynie taki test,jak np.samochodów,czyli podpinam kilka kotłów pod taki sam obiekt, instalację ,komin,palę w nich takim samym węglem lub innym paliwem.

 

Ten ranking jest bez sensu.Równie dobrze można by zapytać,który kocioł mniej pali:czerwony,zielony,niebieski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ranking nigdy nie będzie wiarygodny,no bo przeciętny użytkownik niby do czego ma swój kocioł porównać.Dobry byłby jedynie taki test,jak np.samochodów,czyli podpinam kilka kotłów pod taki sam obiekt, instalację ,komin,palę w nich takim samym węglem lub innym paliwem.

 

Ten ranking jest bez sensu.Równie dobrze można by zapytać,który kocioł mniej pali:czerwony,zielony,niebieski...

Trochę się z tobą zgadzam, nie mniej jednak pokazuje też jakieś zainteresowanie rynkiem przez producentów i czytelników. Najbardziej dziwi mnie brak Defro. Znam się osobiście ze Sławkiem Świeczkowskim z Magazynu, z racji na tajemnicę handlową nie mógł powiedzieć, ale w międzyzdaniach pojawiła się opinia - ci producenci co stoją zdrowo nie mieli obiekcji co do ringu, reszta widocznie przeżywa jakieś problemy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji , że w przeciwieństwie do wielu innych użytkowników - nikt mi nie płaci za reklamę ( widać to od razu po tonie wypowiedzi wielu wpisów) . Wystarczy porównaj sobie wagę kotłów Kalvis albo porównaj kotła Logica Cichewicza. 5 mm blacha a waga ponad 400 kg. Oczywiście, żeby porównać wagę trzeba porównać kotły o niemal identycznej budowie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zapadła cisza. Najbardziej dziwi Cię brak Defro? Dziwnym trafem wykazujesz niesamowitą troskę o firmę Defro, jej produkty i kondycję. Czyżby była największym konkurentem? "Sławek Świeczkowski z Magazynu" na którego się powołujesz jest dla mnie i pewnie dla innych kompletnie nieznaną osobą, nie wiem kto to jest i co sobą reprezentuje, więc nie wyjeżdżaj tu z nim, jako autorytetem, bo tylko ośmieszasz siebie i tego pana. Na tym forum nikt nie będzie traktował poważnie tego co napiszesz. Powinieneś zarejestrować się ponownie, zmienić nick i przyjąć trochę inną strategię działania, bo ta jest bardzo prymitywna, nie działa na ludzi myślących, a wręcz przynosi odwrotny efekt. To co zamieściłeś u góry, to nie jest nawet żaden ranking. To jest najzwyklejsza sonda internetowa oparta na tysiąc trzystu głosach. Tyle kotłów pracuje w dzielnicy, w której mieszkam. Zamieszczanie czegoś takiego i powoływanie się na to jest zwykłą kpiną, wręcz farsą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam się osobiście ze Sławkiem Świeczkowskim z Magazynu, z racji na tajemnicę handlową nie mógł powiedzieć, ale w międzyzdaniach pojawiła się opinia - ci producenci co stoją zdrowo nie mieli obiekcji co do ringu, reszta widocznie przeżywa jakieś problemy.......

Panowie :) nie karmcie trola a ustosunkowywać się do takich wywodów poprostu nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Rankingi kotłów mają nawet odmienne orientacje, no przecież muszą się czymś grzać  :)

Ciekawe, jakie było tutaj kryterium? 

 

http://kobiety-kobietom.com/zakupy/ranking.php?pr=kotly-na-paliwo-stale

 

I nadal brak kotłów firmy P2ar, 

Przemek popraw się!

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem , że do tego grona dojdzie twój cichy faworyt, ale widzę że nic z tego :P

Mimo wszystko go przypomnę :D

Pozdr

 

Ehhh,wspominam mistrzostwa z 1978r. z niedosytem.

Mieliśmy wtedy najmocniejszą drużynę z największą szansą na mistrzostwo,a tak miejsce 5-8.

Nieporozumienia,rozgrywki personalne i b. dziwne decyzje dotyczące składu(skrajnie nie odpowiedzialne!) Gmocha,przyniosły taki efekt.

Za to jesteśmy mistrzami zmarnowanych szans. :(

Każdy noworodek w Argentynie mógł mieć wtedy tylko jedno imię-Mario(szaleństwo).

Mimo wszystko piłkarzy tej klasy już nie ma,współcześni "piłkarze"(patałachy) mogliby w porównaniu z nimi co najwyżej podawać piłkę zza linii boiska lub wkręcać korki do butów oczywiście pod nadzorem.

 

Jeśli chodzi o ranking wg kol.@zwanzig,cieszę się z wyniku,jaki osiągnął "chiński" czajnik z okapem firmy MPM. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.