Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Szukać Postów Wśród Tych Reklam?


jedlica

Rekomendowane odpowiedzi

Co chwilę - spalsadz i siekiera - to nóż się w kieszeni otwiera

Rymy nie zamierzone ale litości panowie Adminowie - to chyba nie na tym polega takie forum.

Widzę że stałych bywalców coraz mniej i rzadziej wpadają , pewnie też z powodu reklam.

 

Pozdr.

 

PS Dlaczego sterowniki Auraton droższe niż na Alle... - to ma być okazja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę do piwnicy zaglądnąć jak sie pali,a tu obok kotła stoi wiaderko.Patrzę.Spalsadz. Uśmiechnąłem się podnosząc wzrok ku górze,a tam nad głową siekera.Ja pierd........ wrzasnąłem i obudziłem się cały zlany potem.Żonie sie to nie spodobało i rzekła mi,że to ma być ostatni raz.

Dzisiaj wygasło mi w kotle.Bałem się iść dołożyć,bo jakby mi dołożyła ta siekera to........

Ciekawe czy oferta skończy sie tylko na siekierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również jestem zdania że reklama powinna być mniej nachalna :angry:

jak tak dalej pójdzie to to nie będzie nowych tematów bo ludziom klikanie i przewijanie się nudzi

 

pozdrawiam i życzę powodzenia RedEd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz jakiś pasek jeszcze na dole to juz teksanśka masakra piłą motorową ,no ręce i nogi opadają

drogi adminie jesli pod tym adresem ma byc coś w rodzaju Mamgo .... to trzeba się zastanowić czy to jeszcze jest forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak!

Trzeba wykupić wszystkie siekiery i cały spalsadz, albo zorganizować loterie: każde 100 logowanie danego dnia i wygrywasz niepowtarzalna szansę zakupu siekiery.

Im więcej logowań tym więcej szans, im więcej szans, tym mniej siekier. Kto wie, może do wiosny zejdą wszystkie i będzie można normalnie forum poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończą się siekiery to będą pilarki, potem ostrzałki, łańcuchy... Sierpy też będę może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze. Bardzo się nakręciliście ;) Reklamy po drugim poście są wszędzie. Przed ostatnim też bardzo często. Pasek na dole faktycznie - od teraz będzie się wyłączał na 3 dni podobnie jak zastawiający forum popup. Nie wchodzicie nigdy w inne miejsca (filmweb itp). Nie mamy jakichś strasznych tych reklam :)

 

Usunąłem boczny pasek poszerzając forum co niektórzy kiedyś postulowali.

 

Niestety życie jest brutalne a światem (i internetem) rządzą pieniądze ;) Ilość reklam musi być taka aby kasa się zgadzała - tego ani ja ani nikt nie zmieni i nie ja to wymyśliłem :)

 

Ekogroszku na razie na pewno nie będzie. Repertuar będzie się poszerzał. Co do wykupienia wszystkiego - jestem za - próbujcie ;)

 

Martwienie się o odwiedziny też jest niepotrzebne - forum sobie radzi - ludzie czytają i piszą nie mniej (a nawet więcej niż np. rok temu).

 

Dodam jeszcze, że jak widzicie sklep nie jest reklamowany w postach i tak zostanie. Podobnie jak to, że nikt nie będzie wyrzucał Przemka.

 

No i jeszcze jedno - na 90% forów ten temat byłby wycięty - u nas możemy się pośmiać ;)

 

Administracji forów, które się tak rozrosły jak nasze (i tak trzymać) śnią się inne sny - budzisz się a tu błędy: przekroczenie limitu transferu, pojemności na zdjęcia, przeciążenie serwera, trzeba lepszy=droższy... Także sny zależą od tego po której stronie się stoi ;)

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz trochę poważniejsze odpowiedzi.

to forum to jakas masakra od 3 miesiecy jest coraz gorzej

Akurat sklep reklamujemy od miesiąca - nie wiem czemu akurat od 3 miesięcy

PS Dlaczego sterowniki Auraton droższe niż na Alle... - to ma być okazja?

Na Allegro wszystko jest tańsze, co nie znaczy, że poza allegro nic się nie sprzedaje

Skończą się siekiery to będą pilarki, potem ostrzałki, łańcuchy... Sierpy też będę może.

Sierpów raczej nie będzie - ale łańcuchy są rozważane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wyłączyć te dolne reklamy w wersji mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było od razu napisać, że nie ma (a w zasadzie nie widać) przycisku do zamykania - poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam ale podstawą handlu jest rzetelna i aktualna reklama a nie jak teraz patrzę

 

Wchodzisz z forum.info-ogrzewanie.pl i znasz kod promocyjny i chcesz ją mieć 10% taniej - śpiesz się - tylko 5 sztuk i tylko do piątku, 4 stycznia 2013.

 

 

A mamy 18 01 2013 godz 2225 - Czy to ma sens?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji. Też nie lubię oglądać filmów i innych programów w tv komercyjnych. Ale propozycja zrobienia np. Polsat Reklamy i wywalenie reklam z pozostałych kanałów raczej zostałaby wyśmiana przez szefów Polsatu i każdej innej telewizji. Reklamy żeby miały sens muszą niestety zwracać uwagę.

 

Być może kwestia dolnego panelu z reklamą sklepu wynikała z tego, że popełniłem mały błąd i przy szerokości ekranu niższej niż 1300px nie było widać przycisku zamykającego go. Teraz już go widać, jest widoczny i kliknięcie go zamyka go na 3 dni. Myślę, że to co zostaje po zamknięciu tego paska nie wykracza poza normę.

 

Pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam ale podstawą handlu jest rzetelna i aktualna reklama a nie jak teraz patrzę

 

A mamy 18 01 2013 godz 2225 - Czy to ma sens?

 

Pozdr.

Sam tekst nie jest nieprawdziwy - aczkolwiek faktycznie powinien zniknąć 5 stycznia.

 

W tym przypadku dobrze, że się czepiasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chociaż troszkę węższe te reklamki w wersji mobilnej, bo poszerzają całe forum i niewygodnie się czyta (można "jeździć" na boki)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.