Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podajnik Tlokowy


zawisza508

Rekomendowane odpowiedzi

nie umie robić tatich urządzeń jak kotły co to fakt,nie umiem również zrobić telewizora ani pralki ,,,,

 

Mogę Cię zapewnić, że gdyby telewizory, pralki jak i inne urządzenia powszedniego użytku były tak ułomne i wadliwe jak nasze "automatyczne kotły na paliwa stałe", to zapewne także były by udoskonalane przez nas amatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umie robić tatich urządzeń jak kotły co to fakt,nie umiem również zrobić telewizora ani pralki pracuje ide do sklepu ikupuje a nieudaczniki ilewusy muszą robić sami

 

W czasach czarno-białych telewizorów, praktycznie w każdej kamienicy był gość który naprawiał TV i to nie dla kasy , był to przeważnie amator, zapaleniec o dużej wiedzy i praktyce.

Kasy z tego nie było wielkiej ale renomę to on miał - w każdy świątek, piątek naprawiał i miał duży szacun w okolicy.

Podobnie była z magikami od pralek - w szczególności od pierwszych automatów.

Obecnie jest inaczej i ta sytuacja wytworzyła nieudaczników i lewusów którzy nie potrafią zmienić baterii tylko kupują nowy sprzet (sic)

 

Pozdrawiam

Wszystkich myślących "lewusów i nieudaczników" oby Nas było jak najwięcej.

 

PS ten przykład z bateriami sam przerabiałem 2 lata temu w mojej rodzinie -chłopak (15l) syn kuzynki stwierdził że aparat jest zepsuty bo przestał robić zdjęcia ,

po mojej interwencji aku z aparatu trafiło do ładowarki :P a aparat działa do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy Bona w spokoju, bo przez takich ludzi w kraju dzieje się tak jak się dzieje i ta polska mentalność nigdy nie zginie. Tak jak pisałem w innym temacie - normalny człowiek nie rejestruje się na forum, żeby napisać pierwszy post w stylu Bona - wystarczy wejść w jego profil i zobaczyć jak sprawa wygląda.

Wstyd żeby wszystko robić na siłę.

 

Nie musisz mnie zostawiać w spokoju,mnie w tym kraju jest dodrze, a co masz do mojego profilu jak czytasz i piszesz to nie bierz widocznie za dużą działke wziąłeś i coś z oczami ci się porobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nic nie umiesz to że jesteś zazdrosny to że jesteś arogancki to już wiemy wszyscy ale bardzo dobrze byłoby gdybyś pisał na temat a jeżeli nie masz zdania to idż na zakupy jak napisałeś.

Ja wiem że odpiszesz znowu jakiegoś głupiego posta ale trudno.Myśle że każdy normalny forumowicz nie będzie z Tobą wiecej pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.co wyście się uczpili stalmarka dla mnie każdy kocioł co to tylko kupa blachy żecz która z czasem się zużywa itrzeba ją wymienić,obojętnie czy to stalmark czy inne badziewie jeszcze raz powtarzam nie znam nikogo z firmy STALMARK NIKOGO!!!! nie jestem sprzedawcą,producentem,hurtownikiem,i ważne żeby to żelastwo paliło i było bezawaryjne a kto to wyprodukował to mnie to wali, ten kocioł który posiadam jak na razie działa dobrze.Czytając różne artykóły w necie ludzie pisząc o kotłach co piszą jak o czymś wyjątkowym jakby byli zakochani w tym złomie a swoją drogą to róbcie sobie te swoje kotły powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziu ale rozpierducha sie w temacie zrobiła - niezła jazda w sumie na temat chyba. :)

 

A jak już taki bajzel to tylko dodam że calkowicie popieram robogaz i Blackbird, i nie żeby tak bez wazeliny ale nie bedę z buciorami się pchal bo jeszcze mnie sie na koniec dostanie :)

 

A do Bono2012 nie żebym niegrzeczny był ale staraj się zwracać uwagę przynajmniej na ortografie ( np. atrykóły - wstyd )

Edytowane przez orzeszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Powiem tak wymieniłem kilka marketowych kotłow [ u klijentów ] Niestety potrafiły paść po 4-5 latach . Wymieniłem kilka bojlerów [ masówki ]  Padły także po kilku latach .Mój pierwszy kocioł zbudowałem na ,,kolanie ] Jako chłopaczek 22 letni ;; młotkiem i palnikiem chodzi  już ze xx lat  aż wstyd się przyznać bojler także ma ze 20 lat . Dzisiaj się robi dziadostwo nie będę dalej pisał bo bez sensu dlaczego . .[Mnie nie stać na masowe  dziadostwo]  A tak to się robi na xx lat i za przysłowiową czapkę śliwek na kilkadziesiąt lat dla przykładu tylko malutki wycinek moich wypocin na kolanie  warte kilkadziesiąt tyś pln bo tyle bym musiał wybulić ; PS BONO  oprócz kasy [ mi nie braknie]  jest takie cóś co trudno określić  ALE TY TEGO NIE ROZUMIESZ  Satysfakcja jak po xx latach dzieci mówią o to tata zbudował i bangla do dziś . Ups dziś dzieci mówią do wnuka że dziadek . Bono powiem tak ty idziesz i kupujesz bo za cinki jesteś aby co kolwiek zrobić samemu sorry  ale taka prawda - może boleć

post-39699-0-44826900-1426274647_thumb.jpg

post-39699-0-42594500-1426274741_thumb.jpg

post-39699-0-26948300-1426274878_thumb.jpg

post-39699-0-04536000-1426275112_thumb.jpg

post-39699-0-89452200-1426275141_thumb.jpg

post-39699-0-65855000-1426275171_thumb.jpg

post-39699-0-57696700-1426275262_thumb.jpg

post-39699-0-92628000-1426275333_thumb.jpg

Edytowane przez kociołsam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.