Skocz do zawartości

MarepP

Stały forumowicz
  • Postów

    121
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana MarepP w dniu 27 Marca 2019

Użytkownicy przyznają MarepP punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia MarepP

Entuzjasta

Entuzjasta (6/14)

  • Pierwszy post
  • Współtwórca
  • Tydzień pierwszy zaliczony
  • Miesiąc później
  • Od roku na pokładzie

Najnowsze odznaki

4

Reputacja

  1. Zrobiłem. Nic nie dało. Zresetowałem router też nic. Cały czas wisi na tej samej dacie i godzinie. Juz myślałem że coś może w sterowniku w zakładce internet się powaliło ale nikt tam nie grzebał
  2. Cześć, od niedzieli aplikacja wojszym nie działa. Czym to może być spowodowane. Wiem że jakiś czas temu może ze 2 lata też miałem coś podobnego, niestety nie pamiętam jak to rozwiązałem
  3. Ogień 1250 za tonę. Co to się dzieje? Polska węglem i miodem płynącą. Skąd te ceny? Niedługo biedniejsi zaczną chrust zbierać. I nie śmieje sie z tego tylko jestem w szoku
  4. Pali ktoś może ekogroszkiem Karlik albo Pieklorz? Ja przez dwa lata paliłem Ekogroszkiem Platinum 29. W tym roku ceny powalają na kolana. Na FB wyświetlała monisie reklama właśnie tych dwóch groszków w cenie około 850. Platinum zaczyna się od 1300. Może ktoś ma jakiś ranking groszków Pozdrawiam
  5. Cześć, Dawno mnie tu nie było:). Potrzebuje podpowiedzi w kwestii temperatury załączenia pompy CWU. Nie mogę tego znaleźć. Chwilowo przepalam drewnem, gdy podłoże ostatni raz wieczorem rano wodą ma 40 stopni. Pompa zalicza się i wyłącza gdziś przy tej temperaturze. Nigdzie nie mogę znaleźć temperatury załączenia
  6. Witam, napiszcie proszę jak to u was jest z pracą kotła w cieplejsze dni. Chodzi o to jak zachowuje się gdy jest bardzo mały odbiór ciepła, lub gdy ogrzewa tylko wodę. U mnie wszystko się dusi, w kotle ciemno i kupa dymu. Z komina kupa dymu. Płomień chowa się w stronę ślimaka. Temperatura podajnika 45 stopni.czybto normalne? Jak U was jest latem. Gdy pompy wyłączone i kocioł prawie cały czas w czuwaniu. Też tak dymi? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  7. Witajcieł mili moi, Sezon grzewczy się kończy na dworze coraz cieplej?, problemów zamiast mniej to pojawiają się nowe. Grzejniki w dzień poskręcane mały odbiór ciepła kocioł pracuje z małą mocą i tu pojawia się problem . W piecu ciemno i kupa dymu. Jak temu zaradzić. I jak będzie latem gdzie tylko na ciepłą wodę będzie zapotrzebowanie. Pozdrawiam Marek Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  8. Witam, Pali ktoś KGM'em gold ? Nie mogę sobie poradzić ze spiekami. Niby w większości są kruche ale mimo to często trzeba zaglądać bo na końcu blokują rynnę. Podniosłem już miskę i zmniejszyłem wiatr. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  9. Grosz do grosza i będzie kokosza [emoji3] Wpłata poszła Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  10. Głowy teraz nie dam ale napisane było Bytom. Może skład brał z Bytomia z jakiejś hurtowni. Cholera wie. Będę w domu to sprawdzę z ciekawości. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  11. No właśnie na tym groszku pierwszy raz nie kopci Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  12. To nowy groszek. Wcześniej brałem inny. Mokry i po dwóch dniach popielnik aż się przesypywał. Problem w tym że nie ma tu konkretnych informacji. Kopalnia z Bytomia. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  13. Witam, Co może być powodem robienia się spieków na rynnie. Kupiłem ostatnio wegiel. Fajniejsze spala, popiołu mało. W certyfikacie mam że wegiel minimum 25 MJ. Ustawiłem na 26. Robi a się duże spieki i blokują się między końcem rynny A ścianą kotła. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  14. [emoji1787][emoji123] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  15. Witojcie Czy możliwe jest że przez te ostatnie wichury spalanie wzrosło o około 4 kg? U nas na zachodzie dmuchało jak cholera przez kilka dni. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.