Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł Kamen


zohan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ekspertów z dziedziny instalacji co mam prośbe do wszystkich tych co sie znaja i tych co sa tutaj po to samo co ja aby uzyskac pomoc .

Chce uzyskac informacje na temat kotłów Kamen ponieaz 2 hydraulików juz mi je polacało twierdzac ze sa to dobre piece i ze maja duże dzwiczka zasypowe co dla mnie jest plusem ponieważ ja będe palił tylko drzewem, mam do ogrzania 80 m .

Niestety nigdzie na internecie nie moge znalesc opini o tych kotłach wiec licze na Panstwa pomoc z góry dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie przepraszam nie chciałem Cie urazic jestem wdzieczny za Twoja wypowiedz i rade ale poprostu chce usłyszec konkretna odp na pytanie czy kotły kamen sa to dobre kotły nic wiecej bo na internecie mało jest informacji nie wiem czy nikt nie posiada tych kotłów a moze sa tak swietne ze nikt nie narzeka na ich działanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze tak : Kazdy kocioł jest dobry jeżeli jest odpowiednio w nim palone

A nazwy to ceny!!!!!!!!!!!!!!.

Tylko jest jeden wyjatek właśnie drewno.Jeżeli chcesz sobie zrobic na złosc to możesz palic wtakim kociołku drewnem .Będziesz miał dodatkowo produkcje smoły.

A kocioł jak kocioł nie ma lepszych gorszych wszystkie robią taką samą robote tylko są lepiej lub gorzej wykonane no ale nie stoją w salonie :D

Ja przerobiłem w swoim życiu 3 sztuki Zębiec swk -----swojej roboty-----a teraz pale w pleszewskim zasypowym a od jutra tłokowym i wszystkie były są ok.

Musisz sie zastanowić kąkretnie nad opałem i wtedy bedziesz wiedzial jaki kocioł ci potrzebny.

A opinia o Kamenie. Myśle ze jest to też przeciętny kocioł w którym spala się dobrze węgiel jak i miał a po pewnych przeróbkach może być dolnospalający czyli bez wygaszania.

Napewno jednoznacznie nie dostaniasz odpowiedzi na to pytanie.Nawet jak ktoś pali to u Ciebie może palic inaczej lub być technika inna i juz bedziesz niezadowolony.

Jak widzisz na forum takich zagadnien jest duzo wnioski rózne.Trzeba poświęcic troche cennego czasu aby nauczyć się palić i wtedy będziesz wiedział czy taki czy taki.

Moje zdanie to kocioł tak jak najbardziej ale nie do drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.