Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Compit R322 Sterownik Pogodowy


Adam68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś z obecnych tutaj miał może do czynienia lub montował opisany prze ze mnie sterownik mam zamiar taki zamontować w swoim systemie ale potrzebował bym jakiś realnych odpowiedzi jak to działa w rzeczywistości czy ten sterownik się sprawdza napisałem już jeden temat ale został bez odzewu więc albo nikt takiego rozwiązani nie stosował lub brak zainteresowania takim rodzajem sterowania http://www.compit.pl...ze/r322_12.html

 

P.S może tym razem ktoś odpowie ewentualnie poleci inny tego rodzaju sterownik

Edytowane przez Adam68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie potrzebuje taki bo mam dwa obiegi w domu jeden na grzejniki drugi podłogówka do grzejników zawór Danfoss 4 drogowy do podłogówki 3 drogowy CWU ładowane osobną pompa sterowane przez sterownik pieca piec z podajnikiem tłokowym sterownik OGNIK PLUS PID II ,jestem amatorem i ta instrukcja obsługi tego sterownika jest dla mnie trochę zagmatwana chodzi mi o to czy będe mógl sterować tymi dwoma obiegami niezależnie tzn inne temperatury i inne strefy czasowe wiadoma grzejniki i podłogówka działają inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również jestem zainteresowany tym tematem, mam udane doświadczenia jeżeli chodzi o sterowniki tej firmy pracujące z kotłem podajnikowym. Stąd sam jestem ciekaw jeżeli chodzi o wspomniany sterownik.Pozdrawiam!

 

A czy mógłby Pan doradzić jeszcze w kwestii siłowników do zaworów mieszających posiadam dwa jeden to HRE4 4 drożny 1" drugi to HRB3 Danfoss ceny oryginalnych są trochę przerażające potrzebne mi są siłowniki trój stawne z wyłącznikami krańcowymi do tego sterownika o którym wcześniej pisałem może ma PAN takie doświadczenia i może coś poradzić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że ta inwestycja trochę będzie kosztować i się z tym liczę ale węgiel też jest coraz droższy a ja beż redukcji ogrzewania w nocy spalam ok 80kg/doba z redukcja nocną 30 kg mniej ale te bieganie z piętra do piwnicy chciał bym więc zrobić automatykę w załączniku podaje obecny wygląd mojego rozdzielacza piec znajduje się zaraz za ścianą. trochę to obecnie nie estetycznie wygląda bo jest po przeróbkach i dodaniu tego prawego mieszacza i pompy do podłogówki środkowa pompa z mieszaczem jet zasilaniem dwóch rozdzielaczy szafkowych parter piętro lewa pampa zasilanie CWU

post-25086-0-50603300-1296653596_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.