Skocz do zawartości

Z naszego sklepu

Cena: 549,00 zł (z VAT)
(zamiast 655,00)
Cena: 419,00 zł (z VAT)
(zamiast 579,00)
Cena: 189,00 zł (z VAT)
(zamiast 218,00)
Cena: 129,00 zł (z VAT)
(zamiast 155,00)
Cena: 329,00 zł (z VAT)
(zamiast 339,00)
Zdjęcie

Uszczelniacz Do C.o

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   stanley123

stanley123

Nowy Forumowicz

• Forumowicz
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 wrzesień 2010 - 19:04

Witam mam pytanie czy tego typu chemia jak z linku na allegro jest coś warta, czy zaklei bardzo niewielki wyciek ?
http://allegro.pl/us...1233184864.html
  • 0

#2 OFFLINE   adamasz

adamasz

Doświadczony Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • Zainteresowania: kotłowanie podajnikowe, rowerkowanie po kraju i dalej, turystyka, języki, mechanika stosowana

Napisano 26 wrzesień 2010 - 09:31

Witaj, zamiast opisać, gdzie i co Ci przecieka - Ty dostarczasz nam reklamę produktu <_< Napisz prosto gdzie Cię boli, czy po prostu chcesz ten cudowny płyn sprzedać kolejnym jeleniom...

Jak masz ostre gwinty na teflon czy braki lutu w złączkach Cu, to te 'małe przecieki' będą narastać aż do zalania chałupy. Czy mam rację???
PozdrA.
  • 0

SEKOM Opal25 - tłokowiec podwójnie wymiarowy doskonalony własnoręcznie i uporczywie...dzięki PT Forumowiczom.

#3 OFFLINE   stanley123

stanley123

Nowy Forumowicz

• Autor tematu
  • Forumowicz
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 11:24

delikatnie cieknie mi na mufce rury miedzianej fi 28 (pion) i nie było by problemu gdyby nie brak dostępu do tego miejsca, bo pion jest puszczony nieczynnym kominem i żeby się tam dostać musiał bym sąsiadowi rozkuć ścianę i wpadł mi do głowy taki pomysł aby spróbować usunąć wyciek jakąś chemią (ten konkretny produkty tylko podałem jako przykład), dodam że cieknie bardzo delikatnie.
  • 0

#4 OFFLINE   adamasz

adamasz

Doświadczony Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • Zainteresowania: kotłowanie podajnikowe, rowerkowanie po kraju i dalej, turystyka, języki, mechanika stosowana

Napisano 26 wrzesień 2010 - 20:29

Już kiedyś pisałem, że rozbierałem kiedyś w US takie cieknące złączki z ich drewnianych domków ;) I jedynym lekiem była wymiana, chociaż po odcięciu skorodowanych(sic!), pełnych zielonych narośli grynszpanu kształtek - reszta rurki była w niezłym stanie nawet po 25 latach pracy.
A więc nie grymaś, tylko spróbuj to jakoś odciąć powyżej i poniżej wejścia do komina - a potem wyciągnij kominem pozostałości (jakaś pętla od góry na początek, żeby w dół nie wpadło aby). No i na potem rada: zero złączek w miejscach niedostępnych; lepiej czasem dołożyć niż się potem rozłożyć <_< ale mi się rymło...
A co do super płynu, to sorki - tak mi się to Alle skojarzyło merkantylnie jakoś! Nie znam, nie powiem nic na temat...
PozdrA.
  • 0

SEKOM Opal25 - tłokowiec podwójnie wymiarowy doskonalony własnoręcznie i uporczywie...dzięki PT Forumowiczom.

#5 OFFLINE   adamasz

adamasz

Doświadczony Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 20:50

PS Zapytasz pewnie jak zrobić wej/wyj kominem bez kolanek???
Otóż są produkowane rurki miedziane miękkie w zakresie fi6-22 na pewno! Powyginasz i szafa gra <_<
A.
  • 0

#6 OFFLINE   xhumungus

xhumungus

Doświadczony Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 21:44

Ja mam w chłodnicy samochodowej uszczelniacz bo ciekła mi chłodnica i nagrzewnica i tak sobie jeżdżę już 2 lata bez wycieków. Więc może w CO też by się sprawdził podobny środek, mimo że trochę to zalatuje druciarstwem.
  • 0
Mój reaktor Taurus gaur 18,5 kw

#7 OFFLINE   ciolas1

ciolas1

Bywa od czasu do czasu

• Forumowicz
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 23:02

ja zalalem woda szklana i mam spokoj <_<
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0