Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grzejniki Idmar


Iwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad zakupem grzejników firmy IDMAR. Wiem, że kilka lat temu mieli złą opinię. Ale teraz byłem w sklepie i naocznie widziałem grzejnik IDMAR i PURMO. Różnią się tylko napisem z boku. Ponatto, IDMAR wydaje się lepiej zrobiony. Lepszy grill, lepsze boki i reszta to samo. Porównywałem moce i IDMAR ma lepsze te moce, albo minimalnie gorsze. To zalezne od wielkości grzejnika. Dla porównania moce grzejników przy temp. 70/55/20 i ceny katalogowe netto:

PURMO c22 600/1000 - 1362 W cena: 570 zł.

IDMAR c22 600/1000 - 1475 W cena: 373 zł.

PURMO c 33 600/1000 - 1874 W cena: 916 zł.

IDMAR c33 600/1000 - 2114 W cena: 661 zł.

PURMO c11 600/1000 - 815 W cena: 376 zł.

IDMAR c11 600/1000 - 805 W cena: 283 zł.

Co myślicie nad tymi mocami, co myślicie o tych grzejnikch i o cenach. Warto rozważyć ich zakup? Czy sami byście zakupili te grzejniki?

Prosze o jakies argumenty za lub przeciw.

Dziękuję, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nit kupuje w cenach katalogowych.

 

Ceny z pierwszego lepszego sklepu internetowego :

 

PURMO c22 600/1000 - 1362 W cena: 360 zł.

PURMO c 33 600/1000 - 1874 W cena: 570 zł.

PURMO c11 600/1000 - 815 W cena: 240 zł.

 

Purmo jest dużo lepsze niż Idmar. Znam faceta, który sprzedawał te grzejniki. Typowa produkcja pod markety.

 

Różnią się tylko napisem z boku. Ponatto, IDMAR wydaje się lepiej zrobiony. Lepszy grill, lepsze boki i reszta to samo.

 

Sorki, ale na grzejnikach to się nie znasz skoro tak je porównałeś.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie będę kupowal w cenach katalogowych, zwłaszcza że są podane w cenach netto.

druga rzecz, za te ceny które Ty podałes tez bym ich nie kupił - chodzi mi o PURMO

trzy: czemu nie podasz cen grzejników IDMAR - z wyłaczeniem cen katalogowych

cztery: skąd wiesz jaki producent jaką stal wykorzystuje do produkcji grzejnika?

pięć: czemu z miejsca na mnie krzyczysz (cudzysłów oczywiście) nie dając żadnego kontrargumentu tylko mówisz że się nie znam?

sześć: znasz się? pewnie tak skoro mi zarzuciłeś brak wiedzy. powiedz mi jaka jest różnica między tymi grzejnikami!! z jakiej stali jest produkt IDMAR z jakiej produkt PURMO.

siedem: napisałem tak:

"Co myślicie nad tymi mocami, co myślicie o tych grzejnikch i o cenach. Warto rozważyć ich zakup? Czy sami byście zakupili te grzejniki?

Prosze o jakies argumenty za lub przeciw."

Cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purmo - głęboko tłoczna blacha niskowęglowa walcowana na zimno FePO1 1,25 mm

Idmar - blacha stalowa, specjalna - zimnowalcowana 1,25 mm wg DIN 1623

 

Purmo - 10 lat gwarancji

Idmar - 5 lat gwarancji.

 

Ceny Idmara sprawdź sobie w markecie, gdyż jest to produkt marketowy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się podepnę pod temat i może ktoś miał doświadczenie z grzejnikami PRORAD z liroy merlin i chyba THERMOKRAFT z praktikera.

Cenowo wyglądają atrakcyjnie, wzrokowo też nie sa złe (dokładnie oglądnięte :-) ) a jak z jakością??

Prawdopodobnie oba są produkowane w Turcji a gwarantem (10 lat) PRORADu jest FERRO więc chyba firma nie byle jaka. PRORAD i te z linku są identyczne :

http://www.ferro.pl/produkt-grzejnik-stalo...p-c22-2873.html

 

Opinie że są złe bo z marketu mnie nie obchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.