Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzedam Viadrus U24, 18kw, Nowy Model


a-w

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
kocioł zainstalowany w 2009, jeszcze jest w instalacji, charakter mej pracy i nieobecność w domu nie pozwala mi na jego eksploatację, cena 3200,-

Witam Jestem zaskoczony taką decyzją po tych wszystkich pochwałach przy tak długiej gwarancji kotłowi się nic niestanie a wrazie potrzeby jest gotowy. Albo powód jest inny to wszystko co pisałeś

to blew i prawda o u24 jest inna i chcesz się bozbyć uciążliwego kotła. Dobrze że to opublikowałeś bo

nie jeden się zastanowi nad kupnem u24.

Dziękuję i pozdrawiam noel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mój problem to nieobecność w domu, kociołek jest OK, wymaga tylko niekoksującego węgla ale to dotyczy wszystkich dolniaków

w Twoim przypadku skoro już wywołałeś mnie do tablicy to skłaniał bym się do zakupu podajnikowca i to z brucerem, bo problem koksujących ekogroszków też jest powszechny i zwykła retorta nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mój problem to nieobecność w domu, kociołek jest OK, wymaga tylko niekoksującego węgla ale to dotyczy wszystkich dolniaków

w Twoim przypadku skoro już wywołałeś mnie do tablicy to skłaniał bym się do zakupu podajnikowca i to z brucerem, bo problem koksujących ekogroszków też jest powszechny i zwykła retorta nie da rady

A_W już byłem na tym etapie z brucerem ale jak przeczytałem na forum o konieczności rozbijania łomem spiekó na retordzi i pozarze w zbiorniku to niebardzo mi się to podoba. Wmoich poprzednich

dolniakach niemiałem żadnych kłopotów z każdem paliwem i spokój 16godz. ale to były kotły podobne

do HEFA o wysokim zasypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) kazik,Ty znowu swoje, górniak jest lepszy jak ma dobry palnik,sterownik i podajnik,inaczej to porażka albo sporo roboty i latania :)

a ogniwo czeka na chłody

No cóż ja jedynie mogę Ci życzyć by Ogniwo słuzyło jak najdłużej, choć znając Twoje upodobania to kto wie :rolleyes: . a ta poza tym uznanie dla Twojej żony, bo dziewczyna cierpliwa jest wyjatkowo. :) :) .

Pozdrawiam

Dokuczliwy Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A_W już byłem na tym etapie z brucerem ale jak przeczytałem na forum o konieczności rozbijania łomem spiekó na retordzi i pozarze w zbiorniku to niebardzo mi się to podoba. Wmoich poprzednich

dolniakach niemiałem żadnych kłopotów z każdem paliwem i spokój 16godz. ale to były kotły podobne

do HEFA o wysokim zasypie.

myślę,że to skutek nieumiejętnych ustawień, poza tym brucer jest produkowany pod konkretne kotły i sterowniki adaptacyjne,

w każdym razie życzę Ci trafnego wyboru :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie zebym marudził ale co zauwazylem na forum:)

 

Jest bardzo tendencyjne.. w 2007 kiedy tu trafilem wszyscy chwalili kostrzewe i jego piece, w 2008 roku psioczyli na nie i chwalili klimosze, 2009 to mniej wiecej U24 a 2010/2011 to widze Ogniki bedą.

 

Śmiesznie sie obserwuje ludzi ktorzy co sezon max 2 sezony zmieniaja kotły bo coś tam cośtam:)

Autorze tego postu nie obraź sie ale czy nie sprzedawales w zezlym roku ceramika od Kostrzewy? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po kolei, pierwszy kocioł miałem camino3, paliłem latami koksem dopóki nie ogłupieli z cenami, potem u22 i porażka (fakt,że nie miałem bladego pojęcia o spalaniu węgla, kostrzewa grzał dobrze ale firma się zawinęła i na samą chatę był mocno przewymiarowany, u24 był OK,tylko do pracy dojeżdżam co dzień ponad 50 km i zimą był problem z palaczem,zmuszony zostałem do zakupu podajnikowca, akurat ogniwo bo nie muszę go pilnować i pali również miały i koksujące,

i co w tym jest śmiesznego? że szlag trafia całą gospodarkę i człowiek kombinuje jak słoń pod górę by przetrwać? zresztą pisanie i mówienie prawdy w tym kraju jest ośmieszane w każdej dziedzinie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.