Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie Podłogowe Na Grupie Sterujacej Icma


panek

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio zamontowałem sobie cały sprzęt do podłogówek czyli rozdzielacz i pompka. Centralne mam zrobione na rozdzielaczach i jeden pion jest podłączony pod podłogówki. Gdy włączy się pompka do podłogówek rozdzielacz z podłogówek jest gorący słychać jak pompka chodzi ale powrót podłogówek jest zimny a na piecu wszystkie powroty robią sie zimne co może byc przyczyna tego pompka na piecu jest ustawiona na 3 a z podłogówek na jedynce załączam zdjęcie prosze o pomoc

post-12851-1268742937_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na najwyższym poziomie został zamontowany odpowietrznik. z tym rozwiązaniem rozdzielaczy w piwnicy to wiem ze to nie bardzo ale pompka powinna pchnąć bo przecież w tym komplecie jest zawór odcinający czyli podłogówka jak złapie temperaturę samoczynnie sie odcina i miesza w własnym obiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio zamontowałem sobie cały sprzęt do podłogówek czyli rozdzielacz i pompka. Centralne mam zrobione na rozdzielaczach i jeden pion jest podłączony pod podłogówki. Gdy włączy się pompka do podłogówek rozdzielacz z podłogówek jest gorący słychać jak pompka chodzi ale powrót podłogówek jest zimny a na piecu wszystkie powroty robią sie zimne co może byc przyczyna tego pompka na piecu jest ustawiona na 3 a z podłogówek na jedynce załączam zdjęcie prosze o pomoc

post-12851-1268742937_thumb.jpg

 

ludzie skąd wy bierzecie te przestażałee technologie ?????

z muratora 98rok?

przecież tak nie robi sie układu mieszcza ,raz że cieżko odpowietrzyć a w niektórych przypadkach to nawet nie mozliwe ,szumy w instalacji ,zawsze pompa musi pracować na wysokim biegu zeby co kolwiek grzało

juz nie mówieąc o tym ze jak zacznie grzac a powietrze sie dostanie to cały układ znowu stanie ....

jestem bardzo ciekaw kto na tym rynku tak mąci że ludzie pozniej mają same problemy???????

ten układ jesli nie masz odpowietrzników na petlach do góry to nigdy sie nie odowietrzy bo powietrze bedzie sobie krązyło w kólko

mozesz do rozruchu przelać kazdą pętle i może zacznie grzać ale to jet dorażne

jak chcesz mieć spokój z tym układem zrób porzadny mieszacz możesz nawet zrobic to na tych elementach co masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest to proste

poniedzy zawór z głowica a belke wstawiasz pompe a tam grze jest obecnie pompa to wstawiasz korki i juz masz prawdziwy mieszacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.