Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pionierska Instalacja W Polsce Prosze O Pomoc


mark242

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem nawet o ktorym nie myslalem ze bedzie kupilem za granica nowiutki piec Vaillant ECOTEC PRO 428 open vent system

dzwonilem do paru fachowcow lec zaden nie podejmuje sie instalacjii, nawet odwiedzil mnie przedstawiciel na region Vaillanta i stwierdzil ze w polsce takich piecy sie nie montuje i ze on nie wie jak to zrobic dodam ze piec jest konwekcyjny jednozakresowy wspoldziala z boilerem prosze o pomocmoze ktos mial doczynienia z takim systemem pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie systemy w innych znanych markach sa dostepne i nie ma z tym zadnego problemu ,problem lezy gdzie indziej a mienowicie 95% uznanych fachowców nie zamontuje tego kotła u ciebie bo :

-nie oni dostarczali kocioł

-bo klient bedzie wymagał gwarancji

-bo nie montowali kotła i nie beda sie dla pojedyńczycgh sztuk uczyć choćby sterownika

 

 

takie jest moje zdanie i "Ja tak samo postepuje z klientami co gdzies cos sami sobie kupili a pozniej wszytki lament na instalatora bo to bo tamto

od strony technicznej to żaden problem zamontować wystarczy wziasc jakiegoś goscia co umie podłaczać kocioł a Ty jako własciciel kotła bierzesz na siebie odpowiedzialnośc i mozesz mieć pionierską instalacje na vailant

możesz sie nie zgadzać z moim zdaniem ale kazdy szanujący sie instalator postąpi podobnie

  • Nie zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyk z całym szacunkiem pokazałeś jakim jesteś i jakich mamy instalatorów. Masz racje nie ma sensu się uczyć i dokształcać, nowe technologie to nie dla nas.

Jasne lepiej jak instalator dostarczy taki kocioł bo jeszcze na nim zarobi, a taki zarobek na samym montażu będzie mniejszy.

Szanujący się instalator nie napisał by takiej odpowiedzi jaka ty napisałeś!

Jestem ciekaw jak Ci się zepsuje nowy samochód i pojedziesz do autoryzowanego serwisu a tam się dowiesz że samochodu nie kupiłeś u nich tylko u kogoś innego wiec oni go nie naprawia, bo nie będą się uczyli obsługi tego samochodu.

Wiec dla mnie nie jesteś szanującym się instalatorem, ale nie martw się nie jesteś sam jak ja robiłem swoja instalacje też tego nikt się nie chciał podjąć, bo instalacja chyba była zbyt skomplikowanego dla fachowca, a ja jako amator zrobiłem ja bez problemów. Ale dobrze to napisałeś nie chce się wam uczyć i tyle!

Wieże jednak że są jeszcze ludzie dla których praca instalatora jest pasją i lubią to co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie że nie chce tylko rynek dyktuje warunki i dla jednego kotła nikt nie bedzie sie wyrywał a po drugie przytoczyłeś idealny do tego wątku problem motoryzacji

wchodzisz do salonu Audi i prosisz o silnik ze skrzynią a do konkurecji po jakąś karoserie i szukaśz jelenia który to poskłada czy idziesz do salonu i kupujesz auto wraz obsługą serwisową ?????????

Bo 99% klientów kupi auto wraz z obsługa serwisową tak samo jak kupi kocioł u instalatora i poprosi o zrobienie kotłowni ,takie juz mamy prawa rynku i tak samo jak nikt nowego auta w częsciach nie kupuje bo tak jakoś sie utarło i tak mam nadzieję że doczekam czasów gdzie nikt nie bedzie kupował instalacji w kawałkach i szukał kogoś do poskładania i tylko rynek powinien to wymusić i to jest tylko pewien przedział czasu.....

a co do pasji to instalatorstwo jest czymś co lubie wykonywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.