Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niemozliwe I Prawdziwe. Wiec Krotkie Pytanie: Jaki Konwektor?


noria

Rekomendowane odpowiedzi

najskuteczniej powstrzyma bardzo silne przenikanie zimna i wilgoci przez okno?

1.bardzo silne tj. czuje sie lodowate, mokre masy powietrza uderzajace w twarz z szybkoscia ok30-40km/ s przy ok. -7st.

i proporcjonalnie szybsza przy nizszej temperaturze. okno ma powierzchnie 3mkw.

2.powierzchnia pomieszczenia ok.20mkw.

3.ciag wentylacyjny w domu, mam wrazenie znacznie sliniejszy od pzrecietnego. nawet po wyhamomowaniu go kratkami itp.

 

pytam tez o firme, bo marek zatrzesienie. czy marka zsadniczo wplywa na wydajnosc i jakosc pracy konwektora czy wystarczy trzymac sie mocy, czyli chyba ok. 500W, w tym przypadku. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najskuteczniej powstrzyma bardzo silne przenikanie zimna i wilgoci przez okno?

1.bardzo silne tj. czuje sie lodowate, mokre masy powietrza uderzajace w twarz z szybkoscia ok30-40km/ s przy ok. -7st.

i proporcjonalnie szybsza przy nizszej temperaturze. okno ma powierzchnie 3mkw.

2.powierzchnia pomieszczenia ok.20mkw.

3.ciag wentylacyjny w domu, mam wrazenie znacznie sliniejszy od pzrecietnego. nawet po wyhamomowaniu go kratkami itp.

 

pytam tez o firme, bo marek zatrzesienie. czy marka zsadniczo wplywa na wydajnosc i jakosc pracy konwektora czy wystarczy trzymac sie mocy, czyli chyba ok. 500W, w tym przypadku. ?

 

Witamy na forum co za wstęp ,prosimy od początku :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... nie skumałem, że tytuł to początek postu ... więc jednak jest kompletny, sorry.

 

Jaki konwektor ? W tej sytuacji (duże okno) jak największy. 500 W to stanowczo za mało, co najmniej 2000 W. Marka nie ma znaczenia.

Takie są uroki posiadania dużych okien.

 

Taki wiatr w domu ? No, no...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

robertowi hond i jedlice dziekuje za dowcipne inaczej posty. gratulacje. zycze wam takiej samj sytuacji w mieszkaniu i podobnego humoru wtedy.

tak na marginesie, myslalam, ze forum jest merytoryczne. forow do wyplucia glupkowatego poczucia humoru jest chyba kilka gdzie indziej. jesli rozpiera was poczucie geniuszu swojego dowcipu, wyzyjcie sie gdzies publicznie. chyba tylko nikt nie doceni takiej debilowatej kreacji.

ciekawe, ze admin nie reaguje na takie trole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... nie skumałem, że tytuł to początek postu ... więc jednak jest kompletny, sorry.

 

Jaki konwektor ? W tej sytuacji (duże okno) jak największy. 500 W to stanowczo za mało, co najmniej 2000 W. Marka nie ma znaczenia.

Takie są uroki posiadania dużych okien.

 

Taki wiatr w domu ? No, no...

 

 

takie sa uroki polskiego zlodziejstwa. kiedy zamiast polozyc wszystkie potzrebne materialy w potzrebnej ilosci, kladzie sie tylko tyle, zeby z wierzchu nie mozna bylo zobaczyc, ze glebiej pusto.

 

spotkales sie z dlugimi konwektorami? zeby pokrywaly emisja cala dlugosc okna czyli 2m. pytam, bo wszystko co do tej pory widzialam, bylo za krotkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zostałem wywołany do "tablicy". Nie zauważyłem żadnego trolowania, "debilizmu" ani tym bardziej wyśmiewania się z Twojego problemu w wypowiedziach, które wskazujesz. Wskazane odpowiedzi może i nie pomogą Ci w problemie, jednak wskazują, że pytanie napisane jest niezrozumiale (początek pytania w tytule) oraz zawiera błąd merytoryczny ("30-40km/s"). W tym zakresie ja osobiście uznałbym to za wskazówkę, że pytanie należy poprawić a być może uzyska się więcej odpowiedzi. Przyznam, że sam chwilę się zastanawiałem o co chodzi w pytaniu, zanim zauważyłem jego początek zawarty w tytule.

 

A wracając do mojej reakcji (skoro już musi być B) ) W poście roberthond zupełnie nie widzę nic złego - przywitał się i (podobnie jak ja i heso) nie zauważył wstępu do pytania poprosił więc o jego ponownie. Także w poście użytkownika jedlica żart został użyty w sposób nie naruszający norm dobrego wychowania. Natomiast jeżeli miałbym wskazać w tym wątku post, który zasługuje na reakcję byłby to post numer 6 - myślę, że źle oceniłaś/eś intencję jedlicy i robertahond - użyte zostały sformułowania obrażające tych użytkowników, co nie jest zgodne z regulaminem forum. Szczerze mówiąc zupełnie nie wiem co ten post miał na celu.

 

Generalnie proponuję jednak skupić się na merytorycznej części dyskusji a do tego niefortunnego początku nie wracać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.