Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kotły Ogniwo


maciejb78

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wypada się nie zgodzić :)

Cała sztuka w palnikach polega na tym aby w miarę wysoko spalać od ślimaka.Spalić i zrzucić.

Palnik zbliżony do kwadratu jest o wiele lepszy od palnika z gardzielą prostokąta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-palnik mam zrobiony-superowo pracuje obrót koronki wewnętrznej na SUCHO czekam na niższą temperaturę na podwórku w celu udokumentowania faktu -- jednak kolano-a jak i każde w podajnikach fajkowych jest H-warte -mam inny pomysł-z którym zamierzam się uporać pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-palnik mam zrobiony-superowo pracuje obrót koronki wewnętrznej na SUCHO czekam na niższą temperaturę na podwórku w celu udokumentowania faktu -- jednak kolano-a jak i każde w podajnikach fajkowych jest H-warte -mam inny pomysł-z którym zamierzam się uporać pozdr

 

http://youtu.be/Cm3_sTuAFa0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten palnik ładnie spala ,tylko w trakcie obrotu korony sporo pyłu/popiołu idzie w górę czy to nie zasypie szybko wymiennika ?

To 50kW taka jak moja ,wydaje mi się że gardziel ma mniejszą , pomniejszoną .

Edytowane przez Animus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam palnik prawie taki sam jak twój -jeżeli chodzi o popiół unoszący -już poprawiłem -sprawdzałem wczoraj na miale super to chodzi pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratuluję pomyślunku ,gdyby nie ta przeklęta blacha na dole ,to bym coś podejrzał ,może sobie zrobił ,a tak d*pa blada . :D

A tak na poważnie co dalej zamierzasz z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam -zakładam palnik z tzw dużą japą do viadrusa -SAM-przez ze mnie skręconego za pare stówek-przywiozłem z czech w około 2000 r -napęd koronki jest na zewnątrz pieca i jest bez awaryjna a jak coś nawali to odwiedze złomowisko i spawarka-trafo odpale- MAM TEŻ PALNIK BURNER-S I ECOALA PO LIFTINGU OCZYWIŚCIE PRZEZ MNIE UDOSKONAŁEGO -CHODZI TEN KOMPLET CACY

 

W PL -JAK NIE MASZ DUŻEJ KASY I SZEROKICH PLECÓW-NIC NIE ZDZIEŁASZ -KOŃCZE TEMAT

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aby tylko Zwijan sie nie pojawił wkrótce>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby do tego nie doszło. Na tamtym bylo spokojnie i konstruktywnie dopóki się nie włączył, a zarzekał się kiedyś że nie będzie już wtrącał swoich trzech groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę proszę, tyle znajomych nicków nawet i tutaj... Witam serdecznie wszystkich znajomych użytkowników! I od razu mam nadzieję na rzeczowe i konkretne wypowiedzi :)

W sumie to ja Cię znam chyba z 5 postów jakie napisałeś na muratorze ( i nie były one na pewno rzeczowe dla nikogo )

No właśnie kilka rzeczowych już przeczytałem tutaj,

Widzę że przypadek Verba nie jest odosobiony jeśli chodzi o cieknące kotły Ogniwo jak próbowano to jemu i innym wmawiać czy przedstawiać.

Końcówka Twojego posta zabrzmiała tak jakbyś był co najmniej adminem na tym forum.

Tak nie zachowuje się nowicjusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie rzeczowo na temat oep to wątpię ze będzie się wtrącał :)

Dowiedziałem się wczoraj od jedengo z kolegów że tutaj Admini nie dają sobie powyżej wentla podskoczyć i za zadymiarstwo dostaje się szpica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie i rzeczowo albo kop w tyłek

pisałem o tym na FM

tu nie ma kłótni - i dobrze

Witaj Wiesławie

Edytowane przez TIMON120777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki admin przydał by się na tamtych forach to i porządek by tam był a tak ludziska będą omijać i pojawiać się tam gdzie jest na temat i rzeczowo. Można się czegoś dowiedzieć i się nauczyć. ,,,,

 

Tak masz rację.

Teraz na tamtym forum jest spokój. Przemek od dłuższego czasu jest w euforii.

 

No tak, ale czy tam teraz można się czegoś ciekawego dowiedzieć i nauczyć ?.

Edytowane przez Andrzej_M_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli admin tego nie zrobi tutaj to już niczego dobrego się tu nie dowiesz.

 

Forum (każde dobre forum) nie jest po to, żeby w nim dowiadywać się "czegoś dobrego".

Forumjest po to, aby dowiadywać się tego, co jest potrzebne.

 

Ty piszesz tu strasznie dużo "dobrego". No i co z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.