Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze O Pomoc


DonFabio1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pisze na tym forum poniewaz przeczytałem kilka postów i widze ze potraficie dobrze doradzić .

Mój problem to :

Wybudowałem dom i przyszło zrobic ogrzewanie . Mam fachowca który mysli ze jest bogiem .

Cały czas kłóci sie z mym ojcem. Który jest Hydraulikiem o to jak powinno byc poprowadzone i podłączone C.O

Mam wszystkie niezbedne do tego rzeczy lecz sam raczej sobie z tym nie poradze Chyba ze ktos pomoze tzn. poratuje jakims prostym schematem .

Elementy ktore posiadam to: Kocioł na wegiel Pleszewski jednofunkcyjny, bojler 150 litrow ,pompe (tylko nie wiem co to za model pompy poniewaz została wyjeta z pieca u mego ojca ) i to wszystko

Nie bede sie sprzeczał z moim ojcem ani fachowcem bo wiem ze oni i tak wiedza swoje .

Wiec prosze was o pomoc w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj wiecej konkretow-jaka ta instalacaja ma byc, z jakiego materialu, jaka powierzchnia do ogrzania, jakie grzejniki, czy z podlogowka, czy bez, grawitacyjny obieg czy wymuszony itd itp. No chlopie wysil sie troche bo poki co to to nawet nie jestesmy w stanie ci pomoc, bo to jakby sie ktos pytal jaki samochod kupic, ale jaki spyta ktos, a o taki zielony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudowałem dom i przyszło zrobic ogrzewanie.....

zdecyduj się - Ty wybudowałeś,ojciec czy fachowiec :) , kogo dom tego problem i raczej nikt inny nie ma prawa się mieszać - to proste :)

jeżeli problem tylko z fachowcami a nie z ogrzewaniem to weź trzeciego fachowca :)

 

Nie bede sie sprzeczał z moim ojcem ani fachowcem bo wiem ze oni i tak wiedza swoje . ...

jeżeli nie Twój dom lub nie masz siły przebicia to się nie wcinaj :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pisze na tym forum poniewaz przeczytałem kilka postów i widze ze potraficie dobrze doradzić .

Mój problem to :

Wybudowałem dom i przyszło zrobic ogrzewanie . Mam fachowca który mysli ze jest bogiem .

Cały czas kłóci sie z mym ojcem. Który jest Hydraulikiem o to jak powinno byc poprowadzone i podłączone C.O

Mam wszystkie niezbedne do tego rzeczy lecz sam raczej sobie z tym nie poradze Chyba ze ktos pomoze tzn. poratuje jakims prostym schematem .

Elementy ktore posiadam to: Kocioł na wegiel Pleszewski jednofunkcyjny, bojler 150 litrow ,pompe (tylko nie wiem co to za model pompy poniewaz została wyjeta z pieca u mego ojca ) i to wszystko

Nie bede sie sprzeczał z moim ojcem ani fachowcem bo wiem ze oni i tak wiedza swoje .

Wiec prosze was o pomoc w tej sprawie

Witam , po co brałeś fachowca jak ojca masz fachowca . A teraz poważnie ,daj jakiś schemacik na forum nie musisz mówić czy to jest idea ojca czy fachowca , a napewno ktoś Ci go oceni.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.