Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydzielono z tematu Lazar Czy Kmg-1


Rekomendowane odpowiedzi

A co jest ładnego w nazwie Ulrich -:)

 

Wracając do tematu ...

 

W dzisiejszych czasach wygrywają producenci oferujący fabryczny serwis ogólnokrajowy. Zebiec, Defro , Klimosz, Ogniwo, Taurus i wiele, wiele innych (łatwo to ustalić). Dzisiaj kupuje się przez internet bo jest taniej. W przypadku takiego towaru jak kocioł bywa, że i 1000 zł taniej. Na zestawie grzejników stalowych zaoszczędzisz i 2000 zł. Takie czasy ....

 

Ja kupuje w internecie od lat. Pierwszy zakup robiłem jeszcze z modemu 28.3. W przypadku kotłów warto unikać mało znanych lokalnych producentów. W przypadku ogólnokrajowych marek - zero ryzyka.

 

A wracając do głównego tematu Lazar czy KMG ... z dwojga złego Lazar (do 100 km ) ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serwisem ogolnokrajowym to tez bywa różnie. Mam pod opieką pare kotłów klimosza w mojej okolicy, bo na fabryczny to trzeba bylo czekać albo jeszcze coś innego co przemilczę. Czesto jest tak że inerwencja wymaga postawienia użytkownika przed kotłem i wytłumaczenie mu co jest grane i co ma robić. I w zasadzie dlatego uważam ze serwis powinieneś mieć gdzieś w swojej okolicy. A co do zakupów w internecie to czesto sam w necie kupuje a nawet jak pewnie zauważyłeś sam prowadze sklep internetowy.Ale jednak uważam ze zakup kotła zwłaszacz automatycznego to jednak tak w miare blisko od domu tak u najbliższego dystrybutora zwłaszcza jest jeden 2 w okolicy, wiec nie powinno być problemu. A co do zakupu zestawu grzejników to u nas ( prowadze też firmę instalacyjna) panuje zasada kupiłeś sobie sam to sam sobie zamontuj. :)

A jedno pytanie dlaczego o kotłach Lazara piszesz z dwojga złego ??? Przecież nawet kilka kotłów jest pradukowanych przez Lazara dla jednej z firm ktorą lubisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie montujesz grzejników kupionych przez internet ale sam sprzedajesz przez internet. Jeżeli klient z Pomorza zamówi u Ciebie Lazara odmówisz mu wysyłki bo to więcej niż 200 km ?

 

Producenci nie zapewniający serwisu na tereanie całego krają są skazani na lokalny rynek... no i z mojej strony EOT. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odmówie. Akurat na pomorzu mam "swojego człowieka". Ale uważam to poprostu za absurdalny pomysł. Jeśli możesz kupić u gościa który mieszka obok ciebie i gość może zapewnić Ci serwis to uważam że te 100 czy 200 zł ktore zaoszczedzisz nie sa warte szukania i kupowania w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie Lazara z etykietką urlicha. To typowy kocioł na ekogroszek. Tylko sprzedawany pod ładną nazwą.

Niestety niektórzy nasi rodacy są gotowi sporo przepłacić jeśli tylko coś ma etykietkę "Made in Germany", a nazwa firmy "Ulrich" sugeruje że jest to firma niemiecka sprzedająca niemieckie wyroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.