Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowa Instalacja W Domu Jednorodzinnym


sasik007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w trakcie budowy domku parterowego i doszedlem do etapu hydrauliki i teraz chcialbym zebyscie mi doradzili co i jak zrobic zeby wiedziec jak rozmawiac z hydraulikiem a dokladnie to chce zalozyc piec np. defro optima komfort plus do tego piec jednofunkcyjny kondensat to wszystko podpiac pod zbiornik np 220l z dwoma wezownicami grzejniki w pokojach nascienne pkus 2 drabinki w lazienkach i podlogowka w 2 lazienkach kuchni pralni i wiatrolapie pomize ktos to ogarnac? jakies zawory czterodrogowe zterowniki jak to zrobic z glowa zeby byla latwosc i komfort obslugi?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metrow jest 160 zapotrzebowania nie znam kotlownie mam okolo 10m2 kominy mam jexen schiedel rondo plus i drugi jawar k do kondensata mysle ze podstawowym piecem bedzie ten na wegiel drewno a gaz jexynie w lecie na ciepla wode lub podczas jakiegos wyjazdu

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że się "wcinam" w temat kotła, ale sam budowałem dom i bardzo żałuję że nie wykonałem instalacji cwu. w układzie z pompą obiegową. Obecnie zanim się pojawi ciepła woda w kuchni z kotłowni muszę spuścić trochę wody..  Pomyśl o kotle, który obsługuje pompą obiegową do cwu, a nie tylko zasilającą wymiennik cwu ( to dwie różne pompy). dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.