Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świeżak Na Forum


patrykoss8857

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, mam na imię Patryk i mieszkam na wsi pod Warszawą, zwanej Łomianki.

Buduje domek parterowy o powierzchni użytkowej 92m2. Dom jest na etapie surowym zamkniętym, 8.05 mam nadzieje wchodzi TRZECIA ekipa do tynków cementowo wapiennych. 29.05 wchodzi ekipa do posadzek. Pomiędzy jedną a drugą będę musiał zrobić hydraulikę tj woda użytkowa i centralne ogrzewanie. Plan jest taki:

cwu i zwu, grzejniki na rozdzielaczach prowadzone pexem w podłodze

sypialnia, sypialnia2, salon, łazienka - grzejniki

salon, kuchnia, łazienka, korytarz - podłogówka
trzy pytania, jak zamontować pompe cyrkulacyjną cwu w układzie rozdzielaczowym
układ rur i ocieplenia - z racji że ekipa która stawiała mi dom sknociła poziomy, pomiędzy jedną ścianą domu a przeciwną mam 7cm różnicy(na 18m długości), będę rozkładał na połowie domu styropian 20cm a na drugiej połowie 17cm, tj mam do dyspozycji 2,5,10cm. Jak rozłożyć poszczególne warstwy uwzględniając prowadzenie rur cwu, zwu, zasilanie i powrót grzejników i w niektórych pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe. Czy folie dać pod styropian i i drugą folię pod posadzkę?

post-73519-0-57180600-1493711409_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Proponuję zapytanie umieścić w przeznaczonym do tego forum: https://forum.info-ogrzewanie.pl/forum/1-instalacje-co-i-cwu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.