Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piec Brotje Energy Top 24Ce Problem Z Dogrzewaniem.


mareksyku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odnośnie pieca problem wygląda następująco. Piec nie dogrzewa mi wody w wannie i w umywalce tak jak wcześniej. Temperatura idzie bardzo powoli a w wannie to już w ogóle. Gdzie wcześniej jak odkręcałem ciepłą wodę na maksa to dosłownie wrzątek był po kilku sekundach. 
Zaczęło się to od tego jak jednorazowo zakręciłem kurki na piecu odnośnie jak mniemam ciśnienia. Na następny dzień odkręciłem i zaczął się ten problem. Oczywiście jak odkręcę wodę w wannie nie na maksa a że tak powiem delikatnie to woda zaczyna się grzać szybciej. Tylko, że w takim strumieniu nie idzie się wykąpać. Był jeden fachowiec polecony popatrzał w piecu mówił, że czysty, pokombinował coś z uszczelką, żę się zaciełą. 
Stwierdził, że problem niedogrzewania wody tkwi w zepsutej baterii na wannie. Podobnież mieszalnik przepuszcza gdzieś zimną wodę do ciepłej. 
Problem w tym, że wymieniłem bateria a problem jest ten sam. Nie chcę wzywać kolejnego fachowca który weźmie kasę i będzie to samo. 

Czy spotkaliście się może forumowicze z podobnym problem. Byłym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Piec ma 2 lata już po gwarancji 


Pozdrawiam

 

Jeżeli pomyliłem dział to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.