Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Ekogroszek 28


al1

Rekomendowane odpowiedzi

http://ekogroszekprestige.pl/

 

Jest to jedyny,który spełnił moje oczekiwania.Tak nawiasem kupno dobrego opału to zrobił się prawdziwy toto-lotek. Stwierdziłem, że nie ma co szukać oszczędności, w tym roku trochę poeksperymentowałem- Tauron,Bio-Pol ,niestety wszędzie wpadka. Palę Platinum i zależnie od partii jestem zadowolony albo w 85,albo w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliłem również grochem z firmy BIO-Pol,pieklorzem w źółtych workach,totalna poraźka,bardzo duźo popiołu i sadzy dwa rodzaje węgla w worku,matowy i świecący,jeden twardy drugi mięki,teraz jadę rosyjskim z lokalnego składu i jestem zadowolony,wszysko w normie,spalanie ilościowo takie same jak tym drogim,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja paliłem groszkiem z Wesołej (zakup w firmie Bartex groszek Gold). Nie mogłem go z początku ogarnąć, strasznie mi pluło tym groszkiem, tzn niedopalonym groszkiem. 

 

Ostatnio wyczaiłem tryb palenia z powolnym dochodzeniem do zadanej temperatury. 

 

Obecnie mam ustawienia: 

 

podawanie 5 s

przerwa podawania 53 s

przedmuch 24%

 

Podłogówka ustawiona na 33 stopnie, piec dochodzi dość długo do zadanej temperatury, ale dzięki temu spalanie mam dość małe i przepalam ten groszek praktycznie na popiół ;)

 

Od dziś zacznę palenie pieklorzem,również z bartex`u (silver) zobaczymy na jakich ustawieniach ten groszek będzie robił, myślę, że na tych samych lub nawet jeszcze z dłuższą przerwą. Ponoć Pieklorz nie potrzebuje takiej mocy przedmuchu jak groszek z Wesołej, jak będzie, zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.