Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Termet Minmax - Skropliny


mattpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie odnośnie skroplin w piecu Termet, który na dniach właśnie się pojawiły.
Przymierzam się do montażu rurek odprowadzających ten temat i pojawiło mi się pytanie w związku z rozwiązaniem. Czy zwykłe gumowe rurki będą ok?? Skroplin póki co jest bardzo mało kilka kropelek co godzinę. W ciągu dnia myślę że będzie to ok. 100ml

Drugie pytanie to skropliny pojawiają się centralnie pod piecem a otwór na wężyk jest wyprowadzony w rurze idącej do komina. Czy jest jeszcze jakieś drugie odprowadzenie skroplin w tym piecu od dołu?

Z "rysunku" wyprowadzenie nr 1 mam na wierzchu a czy jakieś na zasadzie nr 2 od dołu istnieje?

Ewentualnie czy to jakaś nieszczelność?? Serwis pieca był w ubiegłym tygodniu, wszystko było ok. Woda pojawia się centralnie pod piecem i wygląda na to, że leci właśnie z tej rury od komina. Nastawa CO = 70 stopni a CWU 40 stopni.

 

Wykonałem aktualnie z węża 16 mm odprowadzenie do kanalizacji ale nadal krople spadają od dołu pieca. Czy wąż musi wejść do środka skraplacza czy może być osadzony na kołnierzy wejścia?

post-72571-0-06957900-1487056503_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.