Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Retopal I Ekoret Prosto Z Kopalni - Brał Ktoś?


robertokot25

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem przychodzi wilgotny, to prawda. Podkręcenie prędkości linii powoduje, że suszarka nie wyrabia.

Palę tym od lat, i nigdy nie miału nie dostałem, wilgotny owszem, ale nie aż tak, by rozważać reklamację.

Za to kupujący na składach, klęli na czym świat stoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zamówiłem jedną paletę Retopala,  przyszedł lekko wilgotny bez miału, spaliłem dwa worki i jest to bezproblemowy opał, polecam. U mnie się nie przyjmie gdyż za 600zł mam na lokalnym składzie mocną  odsiewkie która spala się trochę gorzej ale daje więcej ciepła. post-36363-0-24575700-1502479539_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w środe 9sierpnia dwie palety Retopala,czwartek przelew a w poniedziałek 14,dostawa pod dom,otworzył po jednym worku z kaźdej palety,węgiel dośc czysty,zero pyłów,w miare suchy,kupiłem jeszcze po starej cenie ,więc jestem zadowolony źe pare złotych zostało w kieszeni,myśle źe będe z tego opału zadowolony,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co brak jest  Retopal-u  w sklepie internetowym pgg.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towar wrzucają na sklep w godzinach rannych, próbuj jutro od ósmej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś Katowicki węgiel ma jeszcze na stanie ekoret. Ja zakupiłem po starej cenie jeszcze Tona za 940 zł. Teraz Tona po 960. Nie sprawdzałem jeszcze jak to się pali ważne że dotarł suchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towar wrzucają na sklep w godzinach rannych, próbuj jutro od ósmej.

Z ciekawości looknąłem dzisiaj na sklep PGG, wygląda ze ósma rano to już za późno, 7:15 i towaru ok 30ton i idzie szybko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:26 - 25,5 z 90 t. Brać, brać, bo o 8 już nie będzie niczego :)

 

Edit:

8:11 - Dostępność: 0.75 z 90 ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo roznica w cenie biga baga do workowanego jest az smieszna. Nikomu nie bedzie sie dla takiej "oszczednosci" chcialo chochlowac tego towaru do kotlowni i zasobnika.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... nie przesadza...bo już towaru brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kwestia czasu i później już nie będzie problemu z dostępnością. A tak na marginesie mam na ten sezon kupiony ekoret 4.5 tony. Brałem retopal i jedyny minus u mnie to duża ilość popiołu źle się nie paliło. Mam nadzieję że z ekoretu będzie mniej popiołu i piec nie będzie się tak syfił. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super jak jest mniej popiołu. We wrześniu się sprawdzi jak się chłodniej zrobi. Jeszcze tylko wytrzymać Max 2 lata i skończy się problem z czarnym złotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super jak jest mniej popiołu. We wrześniu się sprawdzi jak się chłodniej zrobi. Jeszcze tylko wytrzymać Max 2 lata i skończy się problem z czarnym złotem.

 

A co ma być za dwa lata ?

 

Patrzył ktoś dziś rano czy był retopal ?  Sąsiadka, starsza pani męczy mnie o ten węgiel i nie mogę jej zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano był, teraz już nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze kupić na spokojnie w maju./czerwcu i niższej cenie...

 

Też kupiłem w maju, wbrew niektórym analitykom (pozdrawiam wciąż czekających na obniżki :) ). I prawdopodobnie dobrze zrobiłem kupując od razu 4 tony, zapas na 2 lata. Następny zakup dopiero na zimę 2019/2020 - myślę, że do tego czasu sytuacja na rynku węgla wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julo23 max za 2 lata już będę mial gaz w ulicy i wtedy nie bede sie juz zastanawial czy groszek czy pelet. Znajomy ktory mieszka 500 metrów dalej ma już gaz i jest zadowolony więc sam złożyłem pismo i dostałem odpowiedź że do 2 lat będę miał już skrzynkę z gazem. Muszą tylko pociągnąć 250 metrów rury. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.