Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Top 10 - Najlepszy Miał Do Podajników Tłokowych


arthek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za sugestie i zdjęcia. Prawdopodobnie sprzedano mi jakiś "szit" zamiast miału. Bryłki węgla to w worku można policzyć, reszta to proch i drobne 5-10 mm kamyczki węglo podobne. Spróbuję z innym miałem. Ten miał ze zdjęcia krzysbiker'a wygląda na groszek i spalił się super. Jeszcze raz dzięki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak jak sugerowano wyżej, miał w granulacji zbliżonej do groszku, pali się dobrze w palniku "Ekoenergii". Spaliłem z powodzeniem EKO MIAŁ-Rokita w granulacji 0-31,5mm. Miały najczęściej proponowane na składach to granulacja 0-20mm przy czym te frakcje 20 mm to można w worku policzyć-odradzam do spalania w palniku "Ekoenergii". Będzie się prażył, dymił, koksował i przerzucał do popielnika jako nawet nie nadpalony. Może zimą, kiedy praca kotła będzie prawie ciągła, spalanie tych miałów będzie trochę lepsze ale latem to porażka.  Puki co mocno się zastanawiam jaki opał zakupić na zimę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam kolejny raz poszukuje dobrego miału

na składnicy której brałem dotychczas pojawił sie miał 26 mj niby z tarnowskich gór ale co to to nie wiem zdjecie z podajnika 

post-55700-0-77576900-1484049312_thumb.jpg

 

jak widac zamiast byc czarny jest siwy a po spaleniu sa masakryczne spieki kamienie itd musze miec piec ustawiony na 70 stopni zeby sie to spalało

post-55700-0-81593800-1484049487_thumb.jpg

 aktualny cennik tego składu wyglada tak 

post-55700-0-41733700-1484049569_thumb.jpg

 

podazajac dalej na inny skład w poszukiwaniu innego miału ceny sa nastepujace 

miał z piasta 23 mj cena 345 zł zdjecie miału nizej wziołem tego kilka worków na próbę 

post-55700-0-34716400-1484049749_thumb.jpg

oraz rokita przesiewka z piasta 25mj cena 590zł zdjecie ponizej

post-55700-0-02414500-1484049939_thumb.jpg

 

za kilka dni napisze co to jest warte zastanawiam sie tez nad miałem z chwałowic 27mj ale dopiero mam to zamówione kilka worków

niewiem czy mozna pisac jakie składy to oferuja i za ile czy nie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.