Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Combi 4S - Jak Wyłączyć Błąd Braku Wzrostu Temperatury Kotła.


PawelZ

Rekomendowane odpowiedzi

To już kolejne dziwne zachowani sterownika . Wstaje rano. W domu 15 stopni. Kaloryfery zimne. Na piecu 44 stopnie. 

Błąd braku wzrostu temperatury i piec stoi.

Najśmieszniejsze jest to że wystarczy wykasować błąd i potem już wszystko jest ok. 

 

 

Podejrzewam że to przez to jak w nocy się kąpałem. ( zawsze się kompie przed północą) . Wybrałem wodę i piec zaczął nagrzewać bojler tak długo że wykrył brak wzrostu temperatury kotła.

Da się jakoś wyłączyć to nielogiczne działanie sterownika ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ma to bezpośredni związek z funkcją wykrycia braku paliwa. Albo zwiększ czas detekcji braku paliwa, albo ją wyłącz. Nie wiem tylko, dlaczego taki komunikat wyskakuje. Może tak to sobie programiści wymyślili, bo ja nie widzę innej przyczyny tego alarmu niż podejrzenie sterownika, że się skończył węgiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kolejne dziwne zachowani sterownika . Wstaje rano. W domu 15 stopni. Kaloryfery zimne. Na piecu 44 stopnie. 

Błąd braku wzrostu temperatury i piec stoi.

Najśmieszniejsze jest to że wystarczy wykasować błąd i potem już wszystko jest ok. 

 

 

Podejrzewam że to przez to jak w nocy się kąpałem. ( zawsze się kompie przed północą) . Wybrałem wodę i piec zaczął nagrzewać bojler tak długo że wykrył brak wzrostu temperatury kotła.

Da się jakoś wyłączyć to nielogiczne działanie sterownika ? 

Coś nie teges z instalacją, chyba brak podmieszania powrotu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.